Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Látásból ismerek egy lányt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Látásból ismerek egy lányt, de rég találkoztunk, és még nem is beszéltünk, fog reagálni erre?

Figyelt kérdés

Elég, ha annyit írok neki nagyjából, hogy szeretném megismerni? Vagy kell valami "kamu" téma? Ha szimpatikus vagyok neki és vevő rám, akkor az első verzióra is válaszol?

22F


2013. ápr. 4. 21:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát azért ne csak egy mondatból álljon a levélke :D Írd körül hogy régen találkoztál vele, és neked nagyon szimpatikus volt, sőt, tetszett neked, és ha nincs akadálya, akkor nagyon szeretnéd ha megismerhetnéd. Biztos kapsz rá választ :)
2013. ápr. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Persze, nem egy mondatot akartam, csak arra céloztam, hogy a lényege a megismerkedésen legyen és ne valami kamu témán.
2013. ápr. 4. 21:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!