Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » MIt tehetnék, mert kezd ciki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MIt tehetnék, mert kezd ciki lenni?

Figyelt kérdés

egyszerűen nem megy a barátnő szerzés..nem érdeklem őket, nem tudom,hogy lehet eljutni egy párkapcsolatig..


Magamról pár szót: nem szeretem önmagam és nem igazán vagyok jóképű és férfias. Mivel az egyik szememre nem látok születésem óta így nincs önbizalmam sem és nem tudom hogy nem visszataszító ez egy lánynak,mert a rossz szemem helyén egy mű szem van ami olyan mintha igazi lenne, max. csak néha könnyes.


Lány ismerőseim azt mondják kedves, rendes vagyok nincs velem baj..

Kérlek olyan írjon aki segíteni szeretne, és a pénz meg a luxus kocsis hozzászólás nem kell..

24f


2013. ápr. 7. 20:51
 1/4 anonim ***** válasza:
próbáld meg elfogadni magad. hidd el itt az önbizalmon van a hangsúly. próbálj ismerkedni. attól nem vagy kevesebb amiről nem tehetsz.
2013. ápr. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 The Other ***** válasza:

Ide csak azt a sablonválaszt lehet írni, hogy ameddig önmagad se tartod semmire, addig nem várhatod el, hogy majd más többre tartson. Az már jó, ha felismerted a hibáid, a következő lépés, hogy javíts rajuk, már amin lehet, amin pedig nem lehet, azt fogadd el. Ne feledd, hogy az a se keze, se lába csóka is milyen bombacsajt szedett fel! Az a lényeg, hogy először önmagaddal egyenesbe jöjj.


25F

2013. ápr. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sok embernek vannak ilyen-olyan (akár testi) problémái, ettől függetlenül még élhet teljes életet. Az unokatesóm pl. egy olyan sráchoz ment feleségül, akinek az egyik lába műláb. Boldogan élnek együtt évek óta, és van egy óvodás kislányuk. Szóval semmi sem lehetetlen, próbáld meg növelni az önbizalmadat, és figyelj oda a lány ismerőseid pozitív visszajelzéseire, azokból is sokat meríthetsz.
2013. ápr. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hidd el te is megtalálod a magadhoz valót, csak türelem kell hozzá és igen egy kis önbizalom növelés! :)
2013. júl. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!