Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem értem, miért viselkednek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem, miért viselkednek néha így a fiúk?

Figyelt kérdés
Van egy srác (16), akinek bevallottan tetszem, és az osztályban mindig "összecsap" egy másik fiúval, aki a vetélytársa. Ma viszont társaságban együtt voltunk valahol, és le se tett, és nem is velünk jött vissza, hanem külön. Nem sértődött meg, vagy ilyesmi, csak kocka, és gépezett. Veletek is előfordult már, hogy tetszett egy lány, de mégis hanyagoljátok?

2013. ápr. 7. 23:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem mer kezdeményezni nálad.
2013. ápr. 7. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az ilyen gyáva, amitől én a falra mászok.
2013. ápr. 8. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Pedig az ilyet kell megbecsülni. Ennek a fajtának nem nagy a pofája...
2013. ápr. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!