Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Beleszerettem a munkatársamba,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem a munkatársamba, kiderült, hogy én is tetszem neki, de nem lép. Mi lehet az oka, és mit tegyek/mit ne tegyek?

Figyelt kérdés

Tavaly nyár óta dolgozunk együtt a fiúval(diákmunka egy irodában), már akkor is nagyon tetszett, de akkor még kapcsolata volt. Mindig is jóban voltunk, de január-február óta én többet érzek iránta. Egész nap hülyülünk, beszélgetünk munka közben, mikor hazamegyünk, akkor meg facebookon szoktunk beszélgetni, van hogy egész éjjel(tudom-tudom, már megint a facebook. :) Mindent elmond, a legbensőbb gondolatait is, sok közös titkunk is van..Sokszor szokott csak úgy hozzámérni, vagy látom, hogy néz és mosolyog és hasonlók. Nemrég volt egy céges buli és mindketten spiccesek voltunk, és kézenfogva sétáltunk utána, míg elbúcsúztunk, de ezen kívül nem volt semmi még, viszont kiderült, hogy aznap este az egyik közös barátunknak azt mondta, hogy tetszem neki, és összejönne velem..

Múlt héten becsíptem, és szintén neten megkérdeztem tőle, hogy most mégis mi a helyzet, mert van, hogy azt érzem, tetszek neki, máskor pedig azt, hogy nem, és össze vagyok zavarodva. Erre azt írta, hogy ez azért lehet, mert egyszer tetszem neki, egyszer meg nem...:O És beszélgettünk tovább..Azóta még nem voltam dolgozni, és a héten még nem is fogok menni. Szerintetek mit tegyek, vagy mi az, amit ne tegyek? Ha ez fontos, én 22 éves vagyok, ő pedig 24. Nem szeretnék túl rámenős lenni, nem akarom elriasztani őt. Köszönöm, ha elolvastátok, szép napot kívánok Nektek! :)



2013. ápr. 9. 18:30
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer tetszel neki, egyszer meg nem? Ez a fiú rettenetesen gyerekes, éretlen. Ne akarj tőle a világon semmit, keress inkább mást.
2013. ápr. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ez azért elég aggasztó, ha ilyet mond, hogy "egyszer tetszel neki, egyszer meg nem".:-/ Én arra tippelek, hogy netán egy valami tulajdonságod van, ami ezt a kétséget ébreszti benne, hogy összejöjjön-e veled. Pl. említetted, hogy ekkor voltál spicces, akkor meg becsípve.. Nem lehet, hogy ez aggasztja, hogy másmilyennek lát spiccesen? Vagy mi van, ha te ilyen italozós lány vagy?


Ez persze csak egy feltételezés, lehet, hogy tök más dolog van a háttérben. De az egyik barátom, azért vacillált sokat, hogy összejöjjön-e egy neki tetsző lánnyal, mert az nagyon bulizós, lazább erkölcsű volt. Melóban természetesen egy tündéri lánynak ismerte meg, de néha olyan arcát mutatta ami miatt nem tudott elképzelni vele komoly párkapcsolatot.

2013. ápr. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Valószínűleg ő is azon fílózik, hogy a rámenősséggel elijesztene. A legkönnyebben tánccal tudnátok egymáshoz közelebb kerülni, ez már több évezredes recept.

Ajánlom a bachata-t, sok helyen oktatják, elég intim, vágyakat feltüzelő tánc!

2013. ápr. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Elsőnek: ezen kívül egyáltalán nem éretlen, sőt...talán még koraérettnek is mondanám! :)


Második válaszolónak:

Hát, igazából én is ezen gondolkoztam, kértem, hogy adjon valami kapaszkodót, mikor melyik, de erre is csak annyit kaptam válaszul, hogy "olykor ez, olykor az..:P" Akkor most nekem kell kitalálnom? Meg amúgy az ivással kapcsolatban..olyankor sem vagyok rámenősebb, csak őszintébb..azt meg tudja rólam, hogy nem szoktam gyakran inni :)

Harmadiknak: na igen, de odáig valahogy el is kellene jutni :S :)


Köszönöm szépen a válaszokat, mindenkinek küldtem egy zöld pacsit! :)

2013. ápr. 9. 19:08
 5/8 anonim ***** válasza:

19:08, hmm.. a válaszod után pedig én is azt tippelném, mint az első válaszoló, hogy éretlen hülyegyerek, aki szórakozik.

Még azt tudom elképzelni, hogy egyszerűen csak időt akar húzni. Esetleg van még más a képben (vagy mégsem szakított a volt barátnőjével), a lényeg, hogy amíg el nem dől a helyzete, addig te maradj meg ilyen kis flörtölős lehetőségnek.

2013. ápr. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy igazatok van :( Na mindegy, akkor végülis továbbra sem tudom, hogy mit csináljak :D Nem baj, majd ha úgy kell lennie, akkor úgyis alakul, ha pedig nem, akkor meg örülök neki, hogy ilyen barátom van :)
2013. ápr. 9. 22:50
 7/8 anonim ***** válasza:
Mindenesetre próbálj meg ne nagyon belepistulni (bár sejtem, hogy ehhez már késő:P), legalábbis maradj nyitott, hátha közben találkozol olyannal, aki tetszik és tényleg akar téged, nem csak szórakozik.
2013. ápr. 10. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Haha, jól sejted :D De igen, igyekszem majd észrevenni, ha más is közeledik :) Szép napot és köszi a válaszokat! :)
2013. ápr. 10. 18:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!