Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mikor tűnik egy férfi már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor tűnik egy férfi már annyira piperkőcnek, hogy visszatetszést kelt?

Figyelt kérdés

Új szó is van a magukra sokat adó, ápolt, divatot követő férfiakra:metroszexuális. Nyilván nagyon jó dolog, ha valaki nemtől függetlenül igyekszik a maximumot kihozni magából. Mégis van egy olyan pont, amin túlmenően már hm...saját neméhez vonzódó jelzővel illetik őket.

A szemöldök ívesre szedését, és férfi sminket enyhén szólva túlzásnak tartom, véleményem alapján egy férfi melegítőben, futás közben is férfias jelenség tud lenni, vagy póló+farmer kombóban. Hagyjuk a pörköltszaftos atléta végletet:-)



2013. ápr. 10. 10:06
 1/10 anonim ***** válasza:
Ami a határon túl van, az például a Latyakos Márk.
2013. ápr. 10. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
73%
Gyantázott szemöldök,barnitózás,izompóló.
2013. ápr. 10. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

divat, tarsadalom, hovatartozas es millio dolog befolyasolja. En azt vettem eszre, hogy sok török es szerb csinalja ezt a szemöldökkiszedest es tenyleg mar ugy alakitjak az arcukat, mint egy barbiebaba, de lehet a török csajoknak ez kell...

Es a metroszexualitas azert ilyen teren tag fogalom. Aki mar igenyes es ad magara, mar az is annak szamithat, nem kell ilyen buz*isnak kinezni hozza.

2013. ápr. 10. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ez még pont nem túlzás:


[link]

2013. ápr. 10. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Most azért mert egy kis hamburgerzabáló lusta majom kitalálta, hogy az izompóló metró, azért ez nem világigazság. A hájas malacok bujkáljanak az xl es pókló mögé, aki egészségesen él, sportol, az meg mutassa meg nyugodtan hogy milyen teste van, hisz tett érte.

Nem kell irígykedni!

Azok a metrók meg a homárok, akik fülbevalót használnak ,meg sminkelnek, illetve nőies színű ruhákban ,tarka varkán öltöznek, túlzselézik, túllakkozzák a hajukat.

Én ezeket inkább tartom femilén vonásoknak.

Igazából ha megnézitek a legrajongottabb sztárokat, azok az átlaghoz képest sokkal ápoltabbak, piperkőcebbek, egy tök szürke hétköznapi fickóhoz képest, és a közvélemény mégis az,hogy a modell jellegű férfiak sokkal kapósabbak, rajongottabbak a nők széles körében.

Akár Colin Faerrel, Chris Evanst nézed is meg, mint kisportolt, beállított szemöldök, izlésesen nyírt test, stb... egyik sem egy "medbedisznóember"

Mégsem homoszexuálisak, teljesen normális férfiak.

2013. ápr. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Igazad van,de én a rózsaszín,vagy egyéb rikító színű,v nyakú fajtára gondoltam.
2013. ápr. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Még maga a v- nyakú póló sem piperkőc.

Csak nézz meg egy 1986 os Stallone képet!

[link]

Ebben én semmi piperkőcöt, semmi problémásat nem látok.

Izmos, jótestű férfiakon mindig is menő volt a "mélykivágású" feszülős felső. Maga a V-nyak még nem problémás.

Ott a baj, ha valaki ilyen tinglitangli színekben van, narancssárga, rózsaszín, drapp, és strasszos kövekkel van kirakva, meg ilyen színjátszós felíratú hulladékok, na az már gáz

2013. ápr. 10. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Igen!

Most jutattad eszembe a lényeget :)

A strassz,az elengedhetetlen,főleg,ha egy rózsaszín koponyáról van szó :D

2013. ápr. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Aki szeret ratyinaciba nyomulni az fagott, nincs mit szépíteni rajta.
2013. ápr. 12. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekem az a sok, ha egy férfi gyantáztatja a mellkasát, hónalját, hátát. Tudom, hogy sokan gáznak érzik, ha bolyhos a hátuk, de nekem bejön. Egy helyen borotválkozzon, és az az arca legyen, máshol csak tartsa karban.


Az, hogy valaki megigazítja a nagyon bozontos szemöldökét, még belefér (de ne legyen olyan, mint egy nőnek), meg az orr- és fülpamacs eltávolítása is oké, vagy az inkább alap.


Fülbevalóval a világból ki lehet kergetni, de egy ápolt kéz vagy láb szerintem nem túlzás, sőt. A férfi ékszere az óra, esetleg egy szolid nyaklánc, meg a jegygyűrűje, ha lesz.


Az izompólókat nem tartom b*zisnak, de nekem egy izmos, inges pasi sokkal jobban bejön. A trikót pedig hagyjátok meg sportoláshoz és aláöltözetnek.

2017. jan. 17. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!