Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez gáznak számít? Lehet esélyem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez gáznak számít? Lehet esélyem?

Figyelt kérdés
van egy srác a suliban, aki bejön nekem és egy másik lánynak is. A másik lány valentin-napon egy szívet adott neki, amire az volt írva, hogy 'kedvellek'. Mások szerint ez a lány fele annyira sem szép, mint én. A srác nagyon szokott engem nézni, néha összepillantunk.Lehet esélyem? Mit csináljak? 3 év van köztem és a srác között, a másik lány egyel idősebb nálam.

2013. ápr. 11. 16:52
 1/6 anonim ***** válasza:

Van egy lány, srác a suliban kezdőmondat már elrojtolódott :D

Van esélyed.

2013. ápr. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ugye csak 10 évesek vagytok mert akkor cuki ez az egész... ha több akkor ááá
2013. jún. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én 14, a csaj 15, a srác pedig 17. Szerintem is gáz, ezért tettem fel a kérdést hogy külsősö szerint is az-e.:D
2013. jún. 8. 06:33
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha azt mondod a fiúnak, hogy menjünk fel suli után hozzá vagy hozzád, leszopod és hagyod hogy megdugjon, a tiéd.. :) ennyi a titka.
2013. jún. 8. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Szia! szerintem lehet esélyed, ne add fel! A 3 év korkülönbség pedig még abszolút normális, mivel a fiúk úgyis később érnek. Ha pedig úgyvan ahogy mondod és a srác is szokott téged nézni akkor menj oda hozzá és beszélgess vele!
2013. jún. 8. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
4. válaszoló, édes vagy, hogy ilyen naivnak nézel, de ez nem így van. :))
2013. jún. 13. 15:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!