Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha elmentek egy idegen fiúval...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha elmentek egy idegen fiúval randizni nem féltek? Végülis annyi rosszat hallani, hogy emberek mire képesek. Őszintén én félek olyan srác kocsijába beülni és elmenni valahova amíg nem ismerem eléggé. Vagy csak én vagyok túl parás?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 12. 15:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem jó ötlet tényleg. Nyilvános helyen találkozzatok először. Ne te legyél a következő....Köszi.
2013. ápr. 12. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Találkozzatok előtte párszor nyilvános helyen, és menj haza taxival vagy gyalog, ha úgy érzed nem bízol még meg benne. Nem tudom mennyi idős vagy, és a srác mennyi.
2013. ápr. 12. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
soha nem féltem, gondolom lehet másnak rossz tapasztalata
2013. ápr. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
23 vagyok a fiú 27, csak ez most kicsit más szitu, mert nem tud magyarul. Már párszor beszélgettünk nyilvános helyen egyébként.
2013. ápr. 12. 15:22
 5/6 anonim ***** válasza:
47%

Szerintem hülyeség mindig mindentől félni,vagy épp mindenkitől...

Azért csak a rosszat hallani,mert az a kirívó eset.Hányszor hallottad mondjuk,hogy:

Különleges kedvességgel elkövetett randevú történt,egy kedves,jóra való embertől,aki csak úgy vett egy szál virágot az első randija közepén a partnerének.Amit az egy mosollyal köszönt meg.

Vagy:

A szemtanúk a mai napig sokkolva érzik magukat,mert látták,ahogy kezet csókol az idegen nőnek a jóképű idegen köszönésképp.

És még sorolhatnám.A bizalmatlanság,a félelem az ember legnagyobb ellensége az ismerkedésben,a barátkozásban is.Mindenben.

Persze,vannak elmebetegek,de annyira kevesen,hogy szinte nincs is.

Ha pozitív,kezdeményező,barátságos,bízó ember valaki,akkor abból nincs baj.Az esetek 99,999% részében,a maradék meg a tvben is benne van.

Csak az a baj,hogy az emberek többsége hülye,és birkamód viselkedik...

2013. ápr. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Én szeretem az ilyen vakrandiféleséget,akár netes,akár ismerős szervez.:D Spontán emberekkel összehaverkodni,ha kölcsönös a szimpátia,meg hasonlók.:) Azt előre sosem tudom,lesz-e folytatás,vagy ez az első és az utolsó találkozás,de akkor is jó tud lenni.:) Pár dologra figyelj:

-Sose szállj be elsőre a kocsijába

-Nyilvános helyen találkozzattok,ahol sokan járkálnak

-Lehetőleg első találkozásra ne este,hanem délután

-Ne menj fel hozzá,hétköznapi program(mozi,bár,étterem,pláza,park,stb) legyen csak,ahol jobban meg tudod ismerni.


Aztán majd ha jobban megismered,meg már jártok,jöhet a többi. Meg kell mondani a srácnak,hogy elsőre nem kell semmi extra,csak ismerkedjetek,az mégjobb,ha nem jön érted,hanem ott találkoztok,akkor elkerülheted a kocsis dolgot is. Haza pedig "hazatalálsz magadtól is,meg van is még dolgod(pl. venni valamit,ilyesmi)" Így nincs okod parázni.:)

21l

2013. ápr. 12. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!