Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért rinyálnak a csajok hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért rinyálnak a csajok hogy nem udvarol nekik senki, mikor régen sem udvaroltak?

Figyelt kérdés

Régen udvarlásnak hívták azt az időszakot amikor a férfi átjárt a nőhöz amíg nem voltak házasok. Mai nyelven ez járást jelentene. Nemtom miért hisztiznek a csajok hogy nincs udvarló férfi, mivel az udvarlásnak a mai értelemben semmi értelme nincsen. Egyfajta megalázkodás egy férfinak a mai értelemben vett udvarlás, egy csicska lesz semmi több.


33F


2013. ápr. 17. 22:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
26%

szerintem olvass utána az udvarlás szónak ha ennyi idősen sem jöttél rá...

gondolom nincs melletted nő, vagy ha van is akkor egy sz@r kapcsolatban élsz mert képtelen vagy a párodat NŐ-nek tekinteni...

Szánalmas vagy

2013. ápr. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
27%

Igazi kis Don Juan.

Az udvarlás egy nagyon szép gesztus amit mi fiúk a menny angyalainak, a lányoknak tehetünk. Mert ők a csodák e földön. Ha te nem látod őket különbnek magadnál, akkor vagy te vagy meleg vagy, vagy vak.

2013. ápr. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
64%

Ahhoz képest,rinyálnak az udvarlás hiánya miatt,simán ledobják a bugyit.Sőt időnként még futnak az ember után,csak sz@rni kell rájuk.

Az udvarlás meg felesleges,mert érdekes módon,aki udvarol nekik az nem elég férfi nekik,mert gyökerek,na meg olyankor úgyis találnak valakit mást és pofára esik az ember.Szóval a megoldás,hogy a szajhával királynőként,a korálynővel pedi szajhaként kell bánni.

2013. ápr. 18. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
DE! Régen udvaroltak, biza!
2013. ápr. 18. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Egy igazi férfinek nem megalázkodás az udvarlás. Akinek az, az nem tud udvarolni.


Én többek között pont azt imádom a páromban, hogy úgy tud udvarolni, hogy az ember királynőnek érzi magát, akiért eljött a szőke herceg. Például amikor eljátszotta, hogy elém jött az operához és megakasztotta a forgalmat az andrássy út közepén, amíg odajött elém és beszálltam. Oké, nem túl kedves dolog, nyilván a mögötte álló kocsikban utazók anyáztak rendesen, de egy kicsit úgy éreztem, hogy most miattam áll a forgalom, szuper érzés. És egy cseppet sem megalázkodó. Jó, nyilván napi rutinná nem válhat :)


Aki nem tud megalázkodás nélkül udvarolni, annak valószínűleg a személyiségében van a hiba. Ha okos, akkor először azt rakja rendbe.

2013. ápr. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Azért nem udvarol nekik senki mostanság, mert csillagászati elvárásaik vannak. Legyen a pasi Justin Bieber, legyen full lóvés ,legyen sportkocsija...persze hogy a normális pasik kerülik őket mint a pestist. És természetesen ez is a szemét pasik hibája, nem tudnak udvarolni, és a qrvaanyjukat, fúj, monnyonle.

Amíg nem hajlandóak kilépni ebből a rózsaszín hellókittys vattacukorvilágukból addig ez nem is fog változni. Az első válaszoló meg gerincből kapta a mínuszt.

2013. ápr. 18. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
29%

Kedves utolsó és persze a hasonló tapasztalatokkal rendelkezők, arra még nem gondoltatok, hogy rossz közegben próbálkoztok? Talán hagyni kellene a vattacukros 16 éves hellókittiket és normális, érett, felnőtt nőt keresni? Vagy azzal az a gond, hogy nem dobja le a bugyit egy vodka narancs után? Vagy nem pakolta ki úgy a mellét? Esetleg ti is lejjebb adhatnátok abból, hogy szuper dögös bombázó fiatalka legyen, akit jó legyen döngetni és egyéb iránt nem is kell megszólalnia :)


Azt tudom még mondani, hogy a kereslet mindig találkozik a kínálattal. Ergo ha ti udvarolni szeretnétek, biztos megtaláljátok azt a nőt, aki képes ezt fogadni. Ellenben ha nem akartok udvarolni, akkor ne a nő hibája legyen már az, hogy nem áll szóba csak úgy mindenféle jöttmenttel aki nem képes egy értelmes bővített mondatot összerakni.


És nyugodtan le lehet pontozni. ;-)

2013. okt. 10. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

"Kedves utolsó és persze a hasonló tapasztalatokkal rendelkezők, arra még nem gondoltatok, hogy rossz közegben próbálkoztok?"


Mindenhonnét ilyen pénzéhes és felszínes nők köszönnek vissza lassan. Mesélj, akkor hol kéne próbálkozni?


"Talán hagyni kellene a vattacukros 16 éves hellókittiket és normális, érett, felnőtt nőt keresni? Vagy azzal az a gond, hogy nem dobja le a bugyit egy vodka narancs után?"


Nem, azokkal az a gond, hogy nem pasit keresnek, hanem apát és férjet. Aki pedig nem, az olyan amilyet az előbb említettem, hadd ne kelljen ismételni magam.


"Ellenben ha nem akartok udvarolni, akkor ne a nő hibája legyen már az, hogy nem áll szóba csak úgy mindenféle jöttmenttel aki nem képes egy értelmes bővített mondatot összerakni."


Sehol nem ezt emelték ki a nők hibájának. Egyetlen kérdésben sem. Amellett meg a nők közt is van olyan sötét idióta mint az alagút áramszünetben, kemény 10 szavas szókinccsel. Most mi is lamentálhatnánk, de nem tesszük. Amúgymeg tombol a feminizmus, egyenjogúság van ha jól tudom, nosza rajta, akkor ti is randira hívhatnátok néha, máskülönben nem lesz semmi. Sem most, sem máskor.


"És nyugodtan le lehet pontozni."


Te mondtad, nem én :P

2015. jún. 28. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hülye vagy, ennyi! (pár év távlatában már biztosan rájöttél, hogy értelmes lény nem akar veled egy légtérben lenni!)
2016. jan. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Többségében azok rinyálnak, akik még nem találtak maguknak eltartó balekot. Akik találtak, azok örülnek és szivornyáznak. Ha változtatnának a mentalitásukon, akkor lenne udvarlás, de így...fölösleges.

A "hülye vagy, ennyi" pedig minden,csak nem érv. Ezen kellett 5 hónapig gondolkoznod? Szellemóriás...

2016. aug. 15. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!