Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Nagyon nem megy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nagyon nem megy a csajozás:s sokan mondják hogy helyes vagyok, meg a sulimban is egyik legnépszerűbb gyerek vagyok.1 éve boxolok szal elég izmos is. és mégsem tudok csajozni:s mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 20. 10:27
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Romantikus vagy? megértő?
2013. ápr. 20. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Azt nem értem az ilyen kérdéseknél, hogy a kérdező miért nem a barátainak tesz fel egy ilyen kérdést? Miért jobb, ha egy rakás ismeretlen elkezd itt sablon válaszokat adni (vagy trollkodni)? Vagy ennyi embernek nincsenek barátai? Ez szomorú...
2013. ápr. 20. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

az,hogy helyes vagy meg izmos még nem elég,

belső,egyéniség sokkal fontosabb

2013. ápr. 20. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát, meglehet elrémiszti őket, hogy te vagy a legnépszerűbb izmos gyerek :D
2013. ápr. 20. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ahogy 10:30 leírta. Nem érdemes csak egy vonásod fejlesztésére koncentrálni. Ha jó a tested, az egy remek tulajdonság, viszont önmagában lótúrót nem ér. Nagyon sok vonásod van, amit tudatosan kezelned, fejlesztened kell. Ha nem csak testileg, hanem mondjuk érzelmileg, meg racionálisan is ugyanúgy fejleszted magad, akkor sokkal hitelesebb leszel, és az önbecsülésed által másokat is többre becsülsz majd. Nézd úgy a dolgot: előnyből indulsz, hiszen a tested már egész jó. Most kezdd el magad érzelmileg fejleszteni, illetve tanulni. Nem adhatok arany tanácsokat, hiszen ezt úgy is a te szíved diktálja.


De itt részletesebben is kifejtem a véleményem: http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..

2013. ápr. 20. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mért, talán probáltál kezdeményezni? visszautasítottak? vagy megsem probáltad csak várod h hozzád mennyenek a lányok? ha helyes vagy akkor biztosan lenne esélyed a legtöbb lánynál, hacsak nem vagy bunkó :)
2013. ápr. 20. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Andii1 ***** válasza:
"sokan mondják, hogy helyes vagyok" lehet, hogy kedvességből.. esetleg úgy utasítanak vissza, "helyes vagy, de bocsi..." legnépszerűbb gyerek.. gondolom nagyon kemény lehetsz ,ha felteszed itt ezt a kérdést!
2013. ápr. 20. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat:D nemhiszem hogy bunkó vagyok de ha igen megpróbálok figyelmes lenni:) akinek meg nemteccik valami ne írjon;)
2013. ápr. 21. 13:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!