Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Melyik társkereső oldalon van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik társkereső oldalon van fent a legtöbb animés lány?

Figyelt kérdés
Regisztráltam már többre, de még sajnos nem sikerült ilyet találnom... (26/F)

2013. ápr. 20. 12:29
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Japán társkeresők, alsó tagozatosok kedvenc oldalain, dragonból funclub.
2013. ápr. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Járj animeconokra, egyszerűbb ott ismerkedni. :D Na meg senki homlokára nincs ráírva hogy helló animés vagyok.
2013. ápr. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy igen, én a jelenlegi barátomat, és az előzőt is egy animés fórumon ismertem meg; plusz ott vannak a conok. Pl. Pestin behozták a RandiCont, ahol ilyen villámrandi szerűen ismerkedhetnek egymással animések; sajnos általában sokkal több ezen is a fiú, mint a lány, de egy próbát megérhet.
2013. ápr. 20. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha pesti vagy, akkor van esélyed. Esetleg Miskolcon és Debrecenben, ahol vannak ilyen animés klubok. De ott csak élőben megy az ismerkedés. Ha más városban laksz, ott még az is előfordulhat, hogy te vagy az egyetlen animés :D
2013. ápr. 20. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Huh... Hát én isnerek pár korodbeli animés lányt x) De azért nem mindenki animés, attól még hogy elmegy egy pl conra... Ott is annyi idiótával találkoztam---- Idióta alatt a tipikus "ismerek egy animét, ami mellesleg a legsz@rabb, a többiről fingomnincs de azért eljövök a conra"-t értem.

Én még eléggé fiatalka vagyok, de szívesen elbeszélgetek a velem azonos dolgok iránt érdeklődőkkel:) Ha ez is megteszi nyugodtan írj privit^^

2013. ápr. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%
Facen is van sok animés oldal ott is vannak kifejezetten tarskeresok xD remélem tudtam segíteni.
2013. ápr. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Társkeresőn nem fogsz találni szerintem. Fórumokon, animés oldalakon inkább.
2013. ápr. 25. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A Google keresővel az alábbiakat találtam:


[link]


[link]

2019. márc. 24. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Debrecenben és Miskolcon hol vannak ilyen klubbok? Még életben vannak?
2019. jún. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!