Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy bár nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy bár nem vagyok modellalkat (kimondottan telt vagyok), mégis sokan keresnek, akarnak tőlem valamit?

Figyelt kérdés
Nem egozni akarok, komolyan nem értem. Van egy rakás csinosabb, kedvesebb (az tuti:D), könnyebb természetű, könnyebben kapható, stb lányka, akinek meg nincs.O.o

2013. ápr. 23. 18:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
62%

azért mert jo csajoknál nem mernek probálkozni

és azt hiszik nálad több esélyük van mert te ducibb vagy

2013. ápr. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
nagy a melled? mert nálam pl ez volt az ok rá :)
2013. ápr. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
nagy. :)
2013. ápr. 23. 18:09
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
A modell alkat az esetek többségében a legrondább. A teltebb lányok között meg sok szép és csinos van.
2013. ápr. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Attól még lehet benned valami vonzó, pl szép arc, nagy mell... vagy lehet hogy mondjuk jó a humorod.

nekem meg nagyon kicsik a melleim, és mégis próbálkoznak, nem kell egy külső vonást kiemelni és amiatt degradálni magadat, még gondolatban sem.

Az oka meg egyébként tök mindegy, nem? :D

Örülj neki. :D

21L

2013. ápr. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Én csúnya fiú vagyok és egy ideje direkt a csúnya csajoknál próbálkozom, pedig egyáltalán nem jönnek be külsőre, de hát ők az én szintem, meg szerintem egy csúnya lánynak sokkal nagyobb szíve van, mint egy szépnek. A szép lányok gonoszak, kegyetlenek, önzőek és hűtlenek, na meg pénzéhesek.


Haverom szerint őrült vagyok, amikor ő leszólítja a szép csajokat a városban én mindig a legrondábbakhoz megyek oda.

2013. ápr. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
de nem mindegy, mindig azon agyalok, ha valaki próbálkozik nálam, hogy most csak azért nyomul, mert azt hiszi, hogy jobbat nem kap, vagy azért, mert tényleg bejövök neki?
2013. ápr. 23. 18:11
 8/12 anonim ***** válasza:
Küldj már magadról képet. :) Én is lány vagyok, csak kíváncsiságból.
2013. ápr. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
akkor örüljél neki. :D de próbáld meg úgy csinálni hogy ne a nagy melleidet vegyék észre a fiúk, hanem a mosolyod vagy valami ilyesmi, akkor biztosra tudod hogy mit szeretne tőled, komolyak az érzései vagy csak hülyít, de a belső is sokat számít. 15/L
2013. ápr. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
az 1. válaszolónak üzenem h hülyeség amit írt nem attól csinos vki mert csont vékony.. sokkal szebb arcú lányokat tudok akik husik:) és kérdező örül neki ha nem tetszenél nekik nem probalkoznának:) nagy mellednek meg örülj Énis örülök neki:P bár néha idegesítő hogy sokszor nem a szemedbe néznek..
2013. ápr. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!