Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajoknak akiknek nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajoknak akiknek nagyon kicsi mellük van, nem rossz érzés?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 24. 19:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Elöző kérdésekre alapozunk ?:D
2013. ápr. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ez a kérdés régóta motoszkál már a fejemben.
2013. ápr. 24. 19:08
 3/8 anonim ***** válasza:
De. Szerinted miért hordunk push-up melltartót? A szilikonmelleket sem véletlenül találták ki. Az se jó,ha sose néznek a szemedbe, de önbizalmat adó méret azért kell. Nekünk is akkora dráma ez, mint a pasiknál, csak vmilyen szinten egyből látszik :/ trauma
2013. ápr. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Már úgy ahogy elfogadtam de nem teljesen azért. Legszívesebben melltartót sem hordanék(most abból is a legkisebbet hordom) de akkor meg a mellbimbó látszana ami meg szintén zavarna engem is meg másokat is.

Rossz érzés az, hogy nem érzem magam így egyáltalán nőiesnek. Mintha egy kislány testében rekedtem volna meg.Ha látok egy szép nőies telt idomokkal rendelkező nőt elkap az irigység.:( Ez is nagyon rossz érzés az irigység. Jó lenne megtapasztalni milyen az ha valakinek szép formás nagyobb mellei vannak. De mivel ilyen a genetikám semmi mellel kell beérnem.

2013. ápr. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én szeretem a kis melleket :D.
2013. ápr. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Pain for Pleasure ***** válasza:
93%

Nagyon tudnék örülni akár csak egy mérettel nagyobbnak, de hát ez jutott. Viszont semmi pénzért nem műttetném meg magam.

Legalább hamar rájövök, hogy melyik férfi fogad el így is, tudok hason is aludni és nem zavar futásnál :D

2013. ápr. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
92%

kis mellem van..na és??:D az testem többi része mióta kondizom olyan amilyet mindig is akartam:) szóval önbizalomhiányban nem szenvedek cseppet sem.amúgy meg a kis mell is lehet feszes formás izgató,sose volt még rá panasz:D

19/L

2013. ápr. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Engem kicsit :/ de hát lehet ellene tenni szerencsére :)
2013. jún. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!