Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy fiú elhív fagyizni, az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiú elhív fagyizni, az mindenképp randi? Hogy lehetne úgy alakítani, hogy tudja én csak barátkozni akarok?

Figyelt kérdés
Van egy 22 éves fiú, én 17 éves lány vagyok. Szombaton meccsem lesz, amire mindig szokott jönni, mert ő is űzi ugyanazt a sportot. ( Mi is járunk a fiúk meccseire). Szoktunk beszélgetni mikor találkozunk, meg Facebookon is szoktunk csetelni. Tegnap összefutottunk, és mondta, hogy meccs után meghívna egy fagyira. Én rögtön igent mondtam, mert nagyon szimpatikus nekem, és szörnyen érdekel mint ember. Szívesen megismerném jobban, így is mindig úgy szeretem ha találkozunk, mert nagyon jó vele beszélgetni. Vicces, kedves és nagyon aranyos. Szóval nem tudom, hogy ő is csak barátként közeledik hozzám, vagy esetleg bejövök neki? Mert nem szeretném átverni. Szerintetek jó ötlet volt, hogy beleegyeztem?
2013. ápr. 25. 21:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha kezdi túllépni a határt, akkor vágd hozzá a fagyid.
2013. ápr. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem bejössz neki :D De attól, hogy fagyizol, és beszélgetsz vele még nem fogod átverni :)
2013. ápr. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem vagy valami okos,igaz?

Azt mond meg az elején,hogy te csak barátkozni akarsz.És meglátod,teljesen másképp alakul...Kevésbé lesz kedves és őszintébb lesz.Már ha így is bele megy...

2013. ápr. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem kellett volna elmenni vele fagyizni. Amúgy csak poénből nem szoktunk lányokat meghívni semmire.
2013. ápr. 26. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem volt jó ötlet. Azt hiszi, hogy bejön neked, hogy elfogadtad a meghívást. Ilyenkor meg kell mondani neki, hogy nem kívánsz többet, mert szerencsétlen csak pofára esik, mint ahogy én is.
2013. máj. 10. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!