Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek? 16//F többi lent

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? 16//F többi lent

Figyelt kérdés
Lassan egy éve ismerjük egymást és nagyon sokat beszélgetünk suliban , facebook-on . Megpróbáltam el hívni de azt mondta nem ér rá vagy pedig nem tudom xD ezt válaszolja. tegnap beszéltünk el kezdte hogy a másik jobban nézz ki mint ő és erre mondtam hogy te így is jól nézel ki :) erre azt válaszolta köszi :D . Akkor most mi a helyzet ? Lehet nála esélyem ?

2013. ápr. 26. 13:24
 1/10 anonim ***** válasza:
Mond el neki öszintén mit érzel és mit szeretnél tőle. Szerintem lehet nála esélyed. Azis lehet hogy ő is igy érez,csak ugyanúgy nem mer lépni mint ahogy te sem.
2013. ápr. 26. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is mondd el neki h mit érzel. Tapasztalat. Volt egy srác az osztályomban és elmondta h mit érez e előtte mi is igy voltunk mint ti és 4 hónapig jártnu kés nagyon boldogok voltunk. Most is osztálytársam és bár nemjárunk a viszonyunk nagyon jó :)) szurkolok neked .
2013. ápr. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Én attól félek hogy rosszul fog elsülni
2013. ápr. 26. 13:46
 4/10 anonim ***** válasza:
Lényeg hogy személyesen mond el neki,ne facebook-on meg ilyen helyken. Hanem hívd el valahova hogy fontos dologról szeretnél vele beszélni...stb Hidd el egy próbát bőven megér. És ne parázz! :)
2013. ápr. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Akkor pls mondjam így ? : Szia tudunk suli után beszélni fontos dologról lenne szó .
2013. ápr. 26. 15:25
 6/10 anonim ***** válasza:
Igen tedd így. :) De ha már meg tetted akkor írd már le hogy, hogy alakult,kíváncsi vagyok :)
2013. ápr. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
OKs majd beszélek ma vele
2013. ápr. 28. 12:00
 8/10 anonim ***** válasza:
Sok szerencsét kérdező! :)
2013. ápr. 28. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Talán még ma vissza ír
2013. ápr. 28. 18:08
 10/10 A kérdező kommentje:
Ennyi Game over buktam "hát nekem van kiszemeltem úgymond" ezt irta erre mondtam akk ezek szerint no , "mhm"
2013. ápr. 29. 19:53

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!