Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Csak unalomból találkozg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Csak unalomból találkozgatni egy lánnyal. Van ennek értelme?

Figyelt kérdés
Csak azért találkozgatnátok egy lánnyal hogy ne unatkozzatok? Több randiról van szó. Van ennek értelme? Csak időtöltésnek.
2013. ápr. 28. 20:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én ilyenbe nem mennék bele szerintem.
2013. ápr. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ez egy rohadt szemét dolog.
2013. ápr. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem jó,mert hiú ábrándokat kelthetsz benne.
2013. ápr. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Ja én a lány vagyok. Csak nem tudom eldönteni hogy miért találkozgat velem a srác. Valaki azt mondta lehet csak azért mert unatkozik. De szerintem nélkülem is feltalálja magát...7-8 alkalommal randiztunk.
2013. ápr. 28. 20:20
 5/11 Beviz Elek ***** válasza:

Nem szoktam, DE:


Ràm ìrt egy csaj erröl az oldalról. Beszèlgettünk de nem akartam csajozni föleg nem neten... Pàr hónap beszèlgetès utàn feljött a talàlkozàs gondolata, de nem randi, hanem csak ùgy èlöben is dumàlni. Jó volt, ùgyhogy megint. Most ö a csajom...

2013. ápr. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Hát ha előre tisztázza a fiú, hogy csak haverkodik, akkor szerintem nem gáz, elvégre bárki azzal töltheti a szabadidejét, akivel csak akarja. Viszont ha ezt nem közli, akkor abból baj lehet. Ilyenkor szerintem a lány nyugodtan rákérdezhet, hogy a srác mit is akar voltaképpen.
2013. ápr. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Megcsókolt többször is. Ez szerintem nem haverkodás...És kijelentette hogy "randi".
2013. ápr. 28. 20:48
 8/11 A kérdező kommentje:
Vagy csak szórakozik velem...Mert amúgy elég ritkán tud rám időt szakítani...
2013. ápr. 28. 20:54
 9/11 anonim ***** válasza:

Már csináltam ilyet. Az a fő szabály, hogy

ne ígérj semmit se!!!!

Könnyed lehet h meggondolod magad egy idő után és/vagy találsz mást és nem tudsz ebből kiszálni....

2013. ápr. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nemhiszem hogy szórakozna ha ez a 7-8. alkalom.Lekapott már?
2013. jún. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!