Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy lehet az, hogy nekünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet az, hogy nekünk fiúknak szinte minden második, harmadik lány tetszik külsőre, ellenben a lányoknak csak egy kevés igazán helyes magas fiú jön be csak?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 29. 01:12
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Ilyen a genetika.
2013. ápr. 29. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
63%
Kérdező,rövid leszek.Hülyeséget írtál
2013. ápr. 29. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 Christiano Ronaldo ***** válasza:
100%

Mert neked minden nő megfelel aki alatt pina van, de ha a nők gondolkodnának úgy, hogy mindenkivel lefekszenek akinek farka van akkor ócska rib@ncnak hívná őket az egész falu, szóval nekik meg kell válogatniuk azt a néhány pasit akit a lábuk közé engednek.


Ha meg olyan srácot fognak ki akire a barátnőik nyálaznak akkor meg az nagyon menő, de akkor a pasinak nyilván magasnak meg mindennek kell lennie.

2013. ápr. 29. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
88%
Kiegészíteném helyesre a mondandód: "nekünk, lúzer fiúknak". Hidd el, én már csak tudom, milyen ez!
2013. ápr. 29. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Az élet már csak ilyen kegyetlen. :D
2013. ápr. 29. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
52%
Mert ők nem csak a külsőt, de a pénzt is nézik.
2013. ápr. 29. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
0%

Utolsó válaszadónak van igaza, ment a zöld pacsi!

A lányoknak csak kevés igazán helyes magas fiú jön be, mert viszonylag kevés milliomos sportkocsis pasas van.

2013. ápr. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem tetszik minden második-harmadik lány.
2013. ápr. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
milyen pénizt néznek, pénzet,nemdebár?
2013. jún. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
95%

Úristen, megint a sok önsajnáltató fiú..

Komolyan ti próbálkoztok normális, ismétlem normális lányokkal??? Vaqy azzal töltitek az időt, hogy ilyen tangában feszítős lányok képeit nézitek facebookon? Mert igen, azoknak a lányoknak a pénz kell, meg a menő srácok. Akik igazából kis nyomik és nem lehet őket pasiknak nevezni, mivel kb többet szépítkeznek, mint egy csaj. Csak nekik van önbizalmuk, meg lehet pénzük is és minden héten más csöcsös kiscsaj van mellettük/alattuk.

Nem kell itt féltékenykedni. Talán ismerkedjetek olyan lányokkal, akik hozzátok illenek. Én is voltam egyedül évekig, miután valaki úgy átvert, ahogy illik... Mégsem siránkoztam azon, hogy jajj nincs pasim és milyen szemét a világ, mert épp senki nem veri belém.

Nevetségesek vagytok már komolyan.

És nahát utána lett egy barátom,aki nem pénzes (közösen fizettünk a randikon, sőt néha én is meghívtam), nem magas, de jófej volt és aranyos, vicces és levett a lábamról, mert nem érezte magát egy béna kis senkinek és nem nyomatta a hülye dumáját a szemét csajokról. Vegyétek már észre magatokat, a picsogás megy itt gyk-n, de tenni már nem tudtok.

Elnézést ezért a hangnemért, de a százhuszöntödik ilyen kérdés után felmegy bennem a pumpa.

További szép estét..

20/L

2013. aug. 10. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!