Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem létezik olyan csaj,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem létezik olyan csaj, aki ne a nagy darab, magas fiúkhoz vonzódna, miért vagyunk, mi alacsony, sovány fiúk ennyire undorítóak az összes lány szemében?

Figyelt kérdés
Én szeretnék kigyúrt állat lenni, de sajnos nincs rá meg a keretem, lehetőségem jelenleg. Sok pénzbe lenne kigyúrni magam, és hát nem is vagyok benne biztos, hogy kigyúrt törpeként szebbnek látnának alányok, de legalább meg tudnék verni pár szemét fickót, aki beszól nekem. Annyira idegesítő, hogy sehol egy lány, aki el tudná fogadni a külsőmet, hogy folyton csak gúnyolnak, rondának neveznek. Legszívesebben pofán vágnám őket, annyira tiszteletnek, de sajnos nem lehet bántani a lányokat.
2013. máj. 1. 16:27
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Én is egy alacsony srác vagyok a magas 170cm-el, és sajnos azt vettem észre, hogy a nők átnéznek rajtam. Nem vagyok bunkó és nem kezelek le senkit sem, bárkivel el tudok beszélgetni szinte bármiről. Alapvetően kedves, segítőkész ember vagyok.. Na ez nem kell nekik.. Nekik csak a védelem és a magassarkú kell, még a 160cm-eseknek is. Regisztráltam 2 társkeresőre, és csak valós adatokat adtam meg magamról. Keresgélek, adatlapokat nézek, és mit létok?? Magasság kritérium 175cm min. És ez nem egy 175cm-es nő adatlapján, hanem egy 156cm-es hölgyemény adatlapján volt kiírva.. Ezt tömegesen képzeld el, alacsony nők magasság kritériumokkal.. A kérdésem csak az lenne ezekhez a nőkhöz.. Mi történne, ha a 190cm-es hercegével megtámadnák az ucán a FIATALOKnak nevezett egyének, és jól helyben hagynák??? Szakítana vele, mert nem tudta megvédeni a támadóktól??.. Annyira nem értem ezen embereket..

Sajnos alacsonynak lenni szívás, mindenben. A munkahelyi poz.ra is ha 2 egyén közül kell választani a magasabbat veszik fel.. Törődj bele, és lépj túl ezen.. Tanulj, és ha tudsz lépj le ebből az elcseszett az országból.. Talán máshol más az emberek/nők mentalitása... Én ezt tervezem. 26/f/170cm

2013. máj. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
75%
Nekem csak az számít, h milyen lelke van az illetőnek, pedig szép nő vagyok! De ezt az általánosítást utálom! Nem minden nő ugyan olyan!
2013. máj. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Egy 180cm magas, állítólag nagyon szép, csinos, "csöcsös-vörös" csúfnevű lány vagyok. És nekem egy alacsony, kb vállamig érő fiú tetszik, aki vékonyka, és szemüveges. Szerintem tök cuki, és tuti nincs elszállva magától. Van valami a kisugárzásában, ami megfogott! :) Nem számít, hogy milyen pici. Engem nem zavarna.
2014. júl. 16. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Én nem szeretem a nagydarab, kigyúrt pasikat. A barátom elég izmos, de viszonylag alacsony, és nekem úgy tökéletes, ahogy van. Nem cserélném le soha egy magasabb pasira... úgyhogy fel a fejjel! Lesz majd még olyan lány, akinek nem a létrák kellenek, talán nem is egy, viszont az edzés jó ötlet.
2014. dec. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!