Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan tudnék megbékélni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék megbékélni a külsőmmel?

Figyelt kérdés

Habár mindent megteszek, hogy a lehető legjobban nézzek ki, sajnos az arcvonásaimat sosem sikerült elfogadnom. Mindig férfiatlannak láttam az arcom, a csontszerkezetemen pedig nem tudok változtatni. Emiatt elég kicsi az önbizalmam, és szinte el sem tudom képzelni, hogy ezzel az arccal tetszenék valakinek.

Hogyan barátkozhatnék meg a külsőmmel, hogy felszabadultabb és normálisabb életet élhessek?


2013. máj. 4. 15:12
1 2
 1/11 anonim válasza:
Lehet, hogy valakinek pont így vagy az esete, nem tudhatod. Ha nem érzed elég férfiasnak az arcod szerintem növessz borostát :)
2013. máj. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Azt se tudok, csak ilyen kis csomók nőnek az arcomon.
2013. máj. 4. 15:19
 3/11 anonim válasza:
De am. mit értesz azon, hogy férfiatlan? Babaarcod van, vagy mi?
2013. máj. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Priviben válaszoltam
2013. máj. 4. 15:26
 5/11 anonim ***** válasza:
A külsőd helyett inkább az önbizalmadat kellene növelned! Volt gimiben egy lány osztálytársam. El volt hízva, a fogai kicsit kiálltak és amúgy egyáltalán nem volt szép arca. És döglöttek érte a fiúk, mint a legyek, akit akart, azt megszerezte magának gond nélkül. És tudod miért? Mert sugárzott belőle a harmónia, hogy elfogadja önmagát, sőt, neki tetszik, hogy ilyen. Szexinek és nőiesnek éreze magát, ezért mások is annak látták. Második dolog: adottságoknál sokkal fontosabb első benyomást keltenek az olyan dolgok, amiket tudsz alakítani. Öltözködés, testbeszéd, humor, műveltség. Nekem volt már, hogy abszolút nem a férfiideálnak megfelelő pasi nagyon tetszett a humora és az okos beszólásai miatt.
2013. máj. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
3-as: Igen, mivel én is egy ilyen szabadszájúbb, odamondogatós ember vagyok, társaságban felkeltem időnként valaki figyelmét. A gond az, hogy egy ideje szinte egyáltalán nincs társaságom (másik város), és nagyon a gondolataim előterébe került a külső (mert csak idegenekkel tudok ismerkedni).
2013. máj. 4. 16:02
 7/11 anonim ***** válasza:
akkor szerintem csak türelmetlen vagy, előbb utóbb lesz társaságod!:) És társaságon belül szerintem könnyebben megy az ismerkedés is.
2013. máj. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nézd, attól még nem leszek elégedettebb a külsőmmel, hogy lesz társaságom..
2013. máj. 4. 16:18
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem, de nem fogsz vele annyit foglalkozni. Amúgy korral is jön majd az, hogy elégedettebb leszel, de instant gyógymód sajnos nincs:)
2013. máj. 4. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szia!


Én is ugyanezzel a problémával küzdök napi szinten és sajnos az sem segít, hogy akárháyn csajnál próbálkoztam be eddig, egyik sem jelezte, hogy tetszenék neki így. Attól tartok, hogy nem is létezik lány, aki el tudna fogadni ilyen adottásogakkal, ahogy megszülettem. :S

2013. máj. 4. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!