Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért csak akkor merek és van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak akkor merek és van kedvem odamenni egy ismeretlen csajhoz, ha a két jó haverom közül legalább az egyik velem van és utasít rá, hogy menjek oda a csajokhoz?

Figyelt kérdés
Ha egyedül megyek a városban, akkor még csak nincs is motivációm arra, hogy odamenjek a csajokhoz, de amikor ott van a két havero közül valamelyik, akkor meg még az érzés is bennem van, hogy oda kéne menni a csajhoz, de azért kell, hogy bíztassanak, hogy menjek oda csajhoz, szóval egy kis bátorítás, támogatás, bíztatás felpörget. Volt már elég fura szitu, mert voltak csajok nem is egyszer, akik megismertek (fura, hogy azért milyen jól tudnak emlékezni ránk a csajok, még, ha lényegében le is koptattak többnyire), de én egyedül voltam és nem mertem nagyon rá sem nézni a csajokra, míg haveromékkal meg olyan lazán leszólítgattuk őket.
2013. máj. 5. 01:03
 1/5 anonim ***** válasza:

Vedd fel telefonodra, hogy a haverod mondja neked, hogy "MENNYÉ MÁ ODA A CSAJHOZZ TESSA"

aztán amikor jön az alkalom, játszd le magadnak. Olyan feelingje lesz, mintha ott állna melletted :D

Esetleg viheted barátod képét is.

Ne legyél be szri ;)

2013. máj. 5. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát vagánykodás, nagyképüség a haverok előtt :D
2013. máj. 5. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem menőzni akarok amúgy, fura mód jó érzés amúgy odamenni, eleinte fájt, hogy durvák is voltak velem, de mintha kezdenék hozzá szokni, hogy vannak keményebb meg persze rendesebb csajok is. Néha már úgy érzem, hogy lassan egyedül is menni fog, de aztán mégsem megy, ha egyedül vagyok.
2013. máj. 5. 01:11
 4/5 anonim ***** válasza:
mert béna vagy hozzá!
2013. máj. 5. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A csajozás olyan mint az értékesítés. Megpróbálod eladni magadad. Minél több csajhoz mész oda, annál többen utasítanak el, viszont annál többen is nyitnak feléd. Ennyi :D Csak lazán!
2013. máj. 5. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!