Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vajon mi az oka annak, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon mi az oka annak, hogy a legtöbb lány külső alapján dönti el, hogy kivel akar ismerkedni és miért van az, hogy van egy kevés lány, aki nem törődik a külsővel és szívsen ismerkedik fiúkkal külsőtől függetlenül?

Figyelt kérdés
Úgy értem, vannak ezek a facebookos csajok, akikre hiába ír az ember egy sziát, még arra sem képesek, hogy visszaköszönjenek, pedig jelezte, hogy látták. Ezek nyílván el vannak szállva és csak a legszuperebb fiúkat hajlandóüak emberszámba venni. NÁlam ilyenkor jön elő a bicska és az ilyen csajokat tilto ma fenébe, hogy még véletlenül se találkozzak ilyen felszínes, üres fejű csajokkal újra. Azért érdekes, hogy többnyire az átlagos vagy csúnyácska lányok azok, akik szívesen ismerkednek átlagos fiúkkal is, persze ott is vannak, akiknek a szuper fiú jelenti az embert.
2013. máj. 9. 16:41
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Mert mindenkinek más számít. Mondom ezt srácként.
2013. máj. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Eleve utálom, ha vadidegenek írogatnak, nem érzem kötelezőnek a válaszadást.
2013. máj. 9. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Ja, de ha már ismerősöm, akkkor minek igazolt vissza, ha nem bír válaszolni sem?! Bunkók az ilyen libák, meg kéne pofozni őket! -.-
2013. máj. 9. 16:45
 4/19 Csonti95 xD ***** válasza:
91%

Nyugi, mindenkinek megvan a párja :D


csak nekem nincs :'( :D

2013. máj. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
88%

" tilto ma fenébe" hah! Ha így írsz lehet ezt a baj, nem?


Ha az utcán jön szembe egy csaj, te is csak akkor fordulsz utána ha dögös, nem? Nahát!

2013. máj. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 Csonti95 xD ***** válasza:
nem "tiltom ma a fenébe" akart lenni?
2013. máj. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Én is külső alapján megyek oda egy lányhoz. Ha nem tetszik nem vonz akkor csak a barát-kosárban végzi.
2013. máj. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
73%

"Úgy értem, vannak ezek a facebookos csajok, akikre hiába ír az ember egy sziát, még arra sem képesek, hogy visszaköszönjenek, pedig jelezte, hogy látták. Ezek nyílván el vannak szállva és csak a legszuperebb fiúkat hajlandóüak emberszámba venni. "


Ha te ebből azt szűröd le, hogy elszálltak, és csak a külső érdekli őket, akkor te hülye vagy, már bocs.

Nem mindenkinek van kedve idegenekkel bájcsevejeket folytatni, pl. nekem is van 1000 meg egy gondom, így ha ír nekem egy idegen, vagy olyan pali, akivel kb. 2 szót váltottunk addig, nem hagyok ott csapot-papot, hogy válaszoljak neki. -.-


"Azért érdekes, hogy többnyire az átlagos vagy csúnyácska lányok azok, akik szívesen ismerkednek átlagos fiúkkal is,"

Ha meg az nem jó, akkor szenvedj a fullos csajokkal, de hidd el, minden joguk megvan rá, hogy ne írjanak neked vissza, és ez még nem jelenti azt, hogy így beszélhetsz róluk!


17/L

2013. máj. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 Csonti95 xD ***** válasza:

nem tudom mit szeretnél attól a lánytól akire ráköszönsz (Gondolom megdugni vagy ilyesmi... a magadfajta gyíkok csak azt szeretnék, vagy egy szemüveges stréber vagy és szeretetre vágysz :D)


szóval.. sosem leszel tökéletes annak aki egyszer visszautasít, mind1 mit teszel. Persze ha lottózol, lehet esélyed nála :D

2013. máj. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 Csonti95 xD ***** válasza:
Józsi? Nem te vagy véletlenül? (A ragyás etióp gyerekre gondolok..) :DDDD te fészbuk fan -.- D:
2013. máj. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!