Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek, ha sikerülne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek, ha sikerülne levetni a pocsék testi adottságaim, rusnya képem miatti gátlásaimat, akkor vajon lenne olyan szép csaj, aki járna is velem akár vagy legalább adnának esélyt az ismerkedésre, randira?

Figyelt kérdés
2013. máj. 9. 18:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ha lelked rút, akkor hiába minden cicoma...
2013. máj. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Kezdeményezz úgyis találsz valakit aki így elfogad
2013. máj. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Biztos:D Önbizalom hiánytól szenvedsz!! Lehet hogy nem a legszebb de sok csaj belülről szép. Szerintem
2013. máj. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
91%

itt rinyálsz, hogy szép csaj kell neked, és esélyt se adsz "a pocsék testi adottságokkal, rusnya képpel" rendelkező lányoknak?


amúgy meg szedd össze magad, kezdj el gyúrni, és mindjárt jobb lesz :) az önbizalmat is ad :)


ismerkedésre meg mindig van esély :)

2013. máj. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Ha ronda vagy, akkor egy lány sem akar veled majd szóba állni sem. Én annyira rusnya, alacsony és dagadt vagyok, hogy taszítok mindenkit. Ez van, marad az örök magány.
2013. máj. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
2013. máj. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
szoval ha jol neznel ki, kiegyensulyozott lennel miatta es meg az onbecsulesed is none akkor osszetudnal e jonni egy jocsajjal?nem is tudom...
2013. máj. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Azért nem vagyok olyan ronda, inkább átlagos, de hát a lányok szemében minden fiú ronda, aki nem magas, jóképű, kigyúr stb. Van egy rakás elvárásuk, azoknak kevés fiú tud megfelelni. :/
2013. máj. 9. 18:27
 9/14 anonim ***** válasza:

keress rá ezekre fészen:fábián csaba dániel-kevermes

elég dagadt törpe mégis volt nője

dihel jános-békésmegye-elek


zoli zozoo bágy-békésmegye-elek


ha ezeknek volt nője,nekedis lehet...

2013. máj. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
F*szt kell rinyálni állandóan. ~5 hónappal ezelőtt rusnya dagadt taszító izé voltam, de elkezdtem járni kondiba és voilá, van önbizalmam, adok magamra, igényes vagyok és nem vagyok rusnya.
2013. máj. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!