Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Honnan lehet tudni hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan lehet tudni hogy egy pasi csak szexet akar tőlem?

Figyelt kérdés
Nem nyomul rám, de alig tudunk találkozni pedig közel lakik, kb 1-2 hetente töltünk együtt egy délutánt. Oké hogy nem nyomul, de simán kinézem belőle hogy ha nincs velem (márpedig gyakran nincs velem) más lányokat k*rogat. Honnan lehet tudni? Amúgy puszilgat, megcsókol, megölel, bókol, kedves "hiányzol nekem" de nem tudom....
2013. máj. 10. 17:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Onnan, hogy csak szexet akar tőled. Vagy közli, vagy teszi.
2013. máj. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De nem értem mit akar tőlem...Se nem szexet, se nem kapcsolatot mert akkor jobban érdekelném. És nem is barátkozni mert akkor nem csókolna meg meg nem csinálja ilyeneket hogy "imádlak" nagyon tetszel, hiányzol stb.
2013. máj. 10. 17:57
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát semmiképp se hosszútávra tervez:D Szerintem ne szeress bele mert összetörheti a szíved.
2013. máj. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2013. máj. 10. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem tisztázd le vele, hogy mit akar...
2013. máj. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

na az en pasim detto ugyanez. o mondjuk nagyon elfoglalt a munkaja miatt, de nekem akkoris furcsa hogy nincs tobb ideje. mert van amikor nincs is programja aznapra, csak azt mondja faradt.

en mar probaltam vele megbeszelni, akkor azt mondta hogy nagyon rosszul erzi magat emiatt hogy keves ideje van de rengeteg stressz van rajta es rengeteget kell dolgoznia ( pont a kapcsolatunk elejen jott be neki egy hatalmas koltozes a cegnel - az elso 2 hetben kb amig ez nem volt tenyleg nem ilyen volt velem)


mar en mult heten odaig hergeltem magam hogy szakitottam is vele mert ugy ereztem h lesz.r, nagyon szepen megkert hogy legyek hozza turelmes, o nem akarja hogy vege legyen, ne adjam fel.


erre tegnap megint megcsinalta, megbeszeltuk h talalkozunk, elkeszultem meg minden, erre mar este 10 utan birt szolni hogy ma megse jo mert sokaig kell maradnia, na elszallt az agyam megint, megint felajanlottam hogy talan nincs mirol beszelnunk a tovabbiakban ha eddig nem is birt szolni. Bocsanatot kert vagy 15x, elmondta hogy hatalmas a nyomas rajta, mindenki szamit ra. de bakker ha veluk nem tenne ezt hogy varatja oket feleslegesen, akkor velem miert?


en is fogalmam nincs hogy mit gondoljak mar az egeszrol :(

2013. máj. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!