Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van annyi neveletlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van annyi neveletlen húszonéves?

Figyelt kérdés
Sok csaj hangosan lehülyéz, lebénáz valami idegen srácot aki elmegy mellettük.Ha valakinek nem szimpatikus, nem az esete valaki, akkor azt számba se kéne vegye, akkor meg minek kell lehordani a másikat.Most nem tinikről beszélek.
2013. máj. 11. 12:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Az ostoba emberek hordanak le valakit anélkül, hogy ismernék. Az ilyen embereket ignorálni kell, nem kell foglalkozni velük. Kicsit még szánalomra is méltók, mert a saját gyengeségeiket vetítik rá másokra.
2013. máj. 11. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ezzel kompenzálják a saját önbizalomhiányukat. Azt hiszik, ettől lesznek valakik.
2013. máj. 11. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én biztos nem tűrném senkitől.Lenne hepaj :$ :D Inkább az a kérdés h ők miért tűrik ?:D
2013. máj. 11. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Üdv a XXI. században...
2013. máj. 11. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Mert mindenkinek ''mert én megtehetem'' hozzáállása van.
2013. máj. 11. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Igen, de sokszor olyan csinos lányok ezek, hogy gondolja az ember magában, hogy kár értük (lehetet volna másképp is, ha vinné az agyuk annyira). Hogy miért türik a fiúk? Gondolom, az se a legjobb, ha megfordul az ember minden hülyenek, hogy visszaszóljon neki, pláne hogy nem a sráchoz szóltak, csak róla mondtak hangos negativ kritikát.
2013. máj. 11. 12:32
 7/11 anonim ***** válasza:

Nyilvan az neveletlen, akit nem nevelnek meg.


De amit te irtal, az szerintem nem neveltetes kerdese, hanem egyszerüen bunkosag. Bunko az, aki ilyet csinal.


Es ez belülröl jön, aki bunko, az ki is mutatja elöbb vagy utobb - akar többször is vagy epp folyamatosan.

2013. máj. 11. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Furán áll egy nőnek a bunkóság...nehezen lehet ehhez hozzászokni.
2013. máj. 11. 12:37
 9/11 anonim ***** válasza:

Velem viszonylag ritkán fordul ilyesmi elő, de akkor odamegyek és megkérdezem, hogy van-e olyan bátor, hogy szemtől pofába megmondja a véleményét, vagy csak a hátam mögött nagy a szája. Jobbára mély csend szokott lenni a válasz.

Az embernek véges az ideje és az energiája. Minek olyanokra fecsérelni, akik nem érdemlik meg, mert gyökerek?

2013. máj. 11. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Soha nem vettem még észre, hogy ilyeneket mondtak volna rólam. Legalábbis ismeretlenek nem tették. Az hogy a haveri körben, ahol nők is vannak, mi folyik... már más kérdés, mert mindig csesztetjük egymást. :D
2013. máj. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!