Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Normális az a fiú, aki elmehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális az a fiú, aki elmehetne egy jó csajjal randizni, ehelyett otthon ül?

Figyelt kérdés
2013. máj. 11. 18:55
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
90%
nem
2013. máj. 11. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
nem!
2013. máj. 11. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Kit érdekel, hogy normális-e? Ha annak a fiúnak úgy a jobb, akkor tegye azt. Felejtsd el a birkaszellemet..
2013. máj. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
attól is függ, mi az oka, hogy inkább otthon marad.
2013. máj. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
s akkor ha azert nem megy el,mert nem szive valasztottja az a lany, hanem egy masik, de az nem hajlando vele meg?
2013. máj. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Sokmindentől függ ez.
2013. máj. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
még nem is ismer... tudtommal nem szerelmes senkibe
2013. máj. 11. 18:59
 8/24 A kérdező kommentje:
és tegyük hozzá korábban ő hozta fel a talit
2013. máj. 11. 19:01
 9/24 anonim ***** válasza:

Relatív kinek mi a jó csaj, ami azt illeti hívott engem egy ducibb most, de nem mentem, no nem azért mert nem szeretem a teltebb nőket, hanem, mert jelenleg annyi erőm sincs, hogy elvánszorogjak a hűtőig.

A kényelem mindenek felett. ha elmegyek dög fáradtam se nekem, se neki nem lenne jó estéje.

És igen, normálisnak tartom magam, bár nem ez az ide illő szó és azokat is, akik a saját kedvük szerint élik az életüket, esetünkben töltik az estéjüket. Ha ő most otthon akar lenni és filmezni, gépezni, olvasni, stb, akkor tegye, nem kényszer a disznótor.

2013. máj. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Mivel a jócsajoknak többnyire olyanok az igényeik hogy sok lóvé, sportkocsi meg Justin Bieber, a fiú jár jobban, ha otthon ül.
2013. máj. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!