Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lehetséges, hogy azért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy azért nem tudnak a csajok hozzám vonzódni, mert a többségnek apakomplexusa van én meg pechemre felnőtt, huszonéves srácként is egy gyerek testében rekedtem és ez nem vicc?

Figyelt kérdés
A tipikus, alacsony, girnyó, páwa srácokra hasonlítok, így eég könnyen elvegyülök középsulis sráck között, vannak is fiatal haverjaim. De itt a lényeg, hogy valaki azt hitte nem is olyan rég, hogy még most érettségiztem, elég durva. Meg hát azt mondják a csajok is, hogy nekik nagy darab, szőrös, medveállat kell, azaz a macis hapsikra nagyon buknak a korombeli 18-25 éves csajok, én meg úgy vettem észre, hogy inkább tetszem meg egy 13 éves kislánynak és tudom, hogy gáz meg én sem csinálnék semmit egy kislánnyla, nem is mernék ráindulni, de egyre biztosabb vagyok benne, hogy nekem már csak ezek a pici csajok maradnak, ha akarok végre barátnőt, mert a magamfajta srácokat nem tartják férfiasnak, de ennél is rosszab, hogy nem tudnak vonzódni egy kisfiúhoz szexuálisan.
2013. máj. 11. 21:30
 1/6 anonim ***** válasza:
nem mindenki apakomplexusos erre nem gondoltál?
2013. máj. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Attól, hogy a férfias férfiakra buknak még nem jelenti, hogy apakomplexusuk van...
2013. máj. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Állítólag pont ezekkel házasodnának össze. A gyerek arcúakkal. Szexre meg pont ellenkezőleg. Állítólag.
2013. máj. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Lehet benne valami,a ferjem is ilyen és szerintem apakomplexusom van.
2013. máj. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az apakomplexust hagyjuk ki az egyenletből. Ne keress kifogást, attól nem leszel boldogabb. Mi lenne ha próbálnál kicsit férfiasodni külsőleg? Mármint lehet tipikusan férfias cuccokat hordani, nem ezeket a v kivágású pólókat, meghagyni a borostát, elkerülni a tipikus pávafrizurát, fülbevalót. Férfias hobbyt választani. Egyébként érdekes amit mondasz tapasztalatból, mert én eddig azt hittem most kifejezetten ezek a páwák a menők a csajok körében.
2013. máj. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

na nekem a legtöbb pasim 170-175 centi között volt (én is 170 vagyok amúgy, nem egy törpilla lányban)

a nagyon magasakban zavart, hogy nem érem annyira fel őket, meg volt valamennyi félelmem az óriási testi erőfölényük miatt (nem értem miért, lehet hogy mert az apám is csak 170 körüli vékony pasi és ezt szoktam meg a környezetemben)

szóval, nem mindenkinek a medvék jönnek be, csak meg kell találnod az ilyeneket.

ja és nem tini vagyok, már 22

2013. máj. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!