Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerelmes vagyok egy lányba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy lányba aki a menő csajokkal barátkozik mit tegyek?

Figyelt kérdés
12-13 éves vagyok bekoszöntöt számunkra a pubertás kor és igen egyszer mindenki szerelmes lesz . Én sem vagyok csúnya kövér inkább vékony vagyok ás magas nem a legmagasabb de magas. A tesóm pláza cica ő azt mondta egy 6-7 vok inkába 7 es. De akkor sem volt bátorságom oda menni a lányhoz . Most meg mikor már azt halottam hogy az erdei iskolába azt tervezik hogy megdugják akkor eszméltem rá hogy ez így nem igazán fasza . Mit tegyek?
2013. máj. 12. 10:30
 1/6 anonim ***** válasza:
79%
ezt csak én nem értem ?
2013. máj. 12. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
79%
Mi van? Nem tudod, hogy hany eves vagy? Borzalmasan fogalmazol, surgosen keress fel egy magyartanart. ;)
2013. máj. 12. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Kitti: szerintem az a story hogy belezúgott egy "menő" csajba, de kiderült a csajról, hogy r*banc mert erdei iskolába akarja magát megd*gatni.

Kérdező: én is voltam ilyen helyzetben anno, próbáld meg elterelni a gondolataidat és ne azzal a csajjal foglalkozni, legyél többet a barátaiddal:)

2013. máj. 12. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szóval a lány akibe szerelmes lettél meghallottad, hogy az erdei iskolában meg akarják "dugni".

A tesód /aki plázacica/ szerint egy 10-es skálán 6-7-es vagy, de inkább hetes, szóval jó eredményed van, aminek tudatában is vagy, de még sem mersz oda menni a lányhoz, akit megakarnak dugni. Most viszont, hogy tudod, hogy nem lehet a Tiéd (hiszen másé lesz), ezért pániba estél, és már ide is írsz, hogy birtokába juss a tudásnak,amivel ezt megakadályozhatod.


Nos a tudás ez:

menj oda a lányhoz, és beszélgessél vele, mielőtt elkezdődik az erdei iskola


És ha összejön, akkor lesz egy jó nyarad az erdei iskolában, ha meg nem, akkor pedig találhatsz mást az erdei iskolában.

2013. máj. 12. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

KÖsz a harmadik válaszólot csak még most kellttem fel és ez a gondolat ment a fejembe és igy tudtam csak megfogalmazuni.

DE köszi hogy megpróbáltatok megérteni.

2013. máj. 12. 10:44
 6/6 A kérdező kommentje:
Kösz megértetem 4. válaszadó nagyon kösz.
2013. máj. 12. 10:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!