Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 20-as éveim elején járo férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20-as éveim elején járo férfi vagyok, kapcsolatba kerültem egy 30-as évei járo nővel, megeggyeztük hogy csak a kalandozásokba megyünk bele, de egy kis idő elteltével ő azt mondta hogy többet szeretne mint pusztán kaland! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2013. máj. 12. 13:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha te is szeretnél többet akkor hajrá, ha nem akkor hagyd ott.
2013. máj. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mázlista, nekünk meg csak néha-napján jut egy két romantikus csitri.
2013. máj. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Tedd azt, amit érzel és amit akarsz. Ha Te nem szeretnél tőle többet, akkor mond meg neki és "szakítsatok", de ne hitegesd. 30N
2013. máj. 12. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ekkora korkülönbség még nem gáz. Simán lehet ebből egy kapcsolat, persze ha azt mindketten szeretnétek...

Amúgy én is hasonló cipőben járok, én 25 vagyok, a hölgy meg 43 :) Ha akarnánk sem lehetne ebből több, mint kaland, ugyanis a hölgy férjnél van :P

2013. máj. 12. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha te is szeretnéd, akkor nem kérdés, ha nem, legyél őszinte hozzá.
2013. máj. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

nézd ha jól érzed Magadat vele, akkor nyugodtan, amúgy nem nagy a korkülönbség,

azt hiszed másoknál nincs így (Keleti Andrea, Gál Noémi - 10 van a javukra, na és akkor mi van )

szóval nyugodtan, ha jó N

2013. máj. 12. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
uhhh Gaál Noémi
2013. máj. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kalandra fel!
2013. máj. 12. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!