Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ezek szerint a szép csajok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek szerint a szép csajok szemében vonzóbb egy olyan fiú, aki nagy darab, ronda, mint egy aranyos, de kis tömegű, alacsony srác?

Figyelt kérdés
2013. máj. 12. 21:57
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Menj inkább aludni. Unalmas a sok nyavalygás.
2013. máj. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Hogy mi van? Ezt mégis miből?
2013. máj. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
8%
Manapság a lányok 70% az ilyesfajta "macsó", galambfrizurás, aránytalanul kigyúrt ***zkalapokkal érzik jól magukat, magyarán ez egy elbas*ott társadalom. A maradék 30% meg már vagy foglalt, vagy kitudja merre járnak.
2013. máj. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Nekem jobban tetszenek a magas férfiak, mint az alacsonyabbak. Igaz, én is magas nő vagyok. Az aranyosság sosem érdekelt, csak, hogy jó legyen az illatő humora, egy legyen az érdeklődési körünk és azonos az értékrendünk.
2013. máj. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Az van, hogy én kint a városban csajozgatok és már rohadtul unom, hogy a kisfiús adottságaim miatt nem kellek a csajoknak. Nem akarok pedomaci lenni, de lassan tényleg csak a kislányoknak jön be a fajtám, sajnos. Én jobban örülnék egy korombeli 18-22-es csajnak.
2013. máj. 12. 22:02
 6/19 anonim ***** válasza:
Ha azt mondjuk h így van akkor ráhagyjátok ezeknek a kérdéseknek az írását?
2013. máj. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Mindig ez a nyavalygás meg a sírás megy, tegyél ellene mondjuk sportolj.
2013. máj. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Épp erről vitatkozam ma egyik haverommal. Szerinte nem számít a külső, szerintem meg nagyon is. A csajoknak még inkább számít, mint a fiúknak. Sajnos vannak, akik hátránnyal indulnak. Akkor is idegesítő, hogy lenézik a csajok a kisfiús srácokat, pedig lehet rendesebbek jellemre, mint egy nagy darab srác.
2013. máj. 12. 22:10
 9/19 anonim ***** válasza:
Mert nekik nem az kell, hogy rendes legyél, hanem az, hogy nőnek érezzék magukat melletted, ergo domináns alkat legyél, legyél magabiztos, na most ha egy fejjel alacsonyabb vagy egy nőtől és évekkel fiatalabbnak nézel ki, akkor ez nem valósul meg.
2013. máj. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Ja nekik az kell hogy nőnek érezzék magukat melletted,tehát úgy kell bánni velük mint a kutyával
2013. máj. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!