Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Két napja ismertem meg egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két napja ismertem meg egy lányt, de nagyon rám van kattanva és nem tudom mit tegyek. ötletek? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Na szóval, az van, hogy 2 napja megismertem egy lányt, aki még az elején tök szimpatikusnak, aranyosnak és intelligensnek tűnt, de most látszik rajta nagyon hogy rám van kattanva és ez idegesítő. Hogy mit értek ezalatt? úgy ismerkedtünk meg, hogy találkoztam egy nagyon jó barátommal, és ő is ott volt. aztán elmentünk sétálni így hárman de én nem nagyon beszéltem vele, hanem csak bemutatkoztam és kb ennyi. aztán hazaértem és rámírt facebookon. azt mondta hogy én" egy nagyon jó ember vagyok, aranyos, megértő és megbízható. és nagyon meg kell becsülni az ilyet. soha ne hagyjam magam kihasználni és ne dőljek be nem megbízható embereknek." na amikor ezt először hallottam akkor nagyon megilletődtem és úgy éreztem hogy nekem kell ez a lány. de aztan egy 10 percig beszédszünet majd ugyanezt elmondta. az is aranyos volt de kicsit furi. na másnap megint írt és azt mondta hogy" mindig melletted leszek akármi történjen." ez is nagyon aranyosnak tűnt de ezt elmondta egy órán belül vagy 20szor. már akkor kicsit furcsálltam a dolgot, aztán azt mondta én vagyok a legjobb barátja. ekkor nagyon meglepődtem mivel alig beszéltünk még. na mindegy aztán egyik pillanatra csak így bedobta, hogy most szomoru ezért elmegy. megkérdeztem miért de nem válaszolt.aztán visszajött 1 óra múlva és mondta hogy találkoznunk kéne. én persze beleegyeztem. mondtam hogy egy hét mulva érek rá csak mert nincs semmi szabadidőm. majd azt mondta oké és nagyon várja. aztán megkérdezte hogy biztos hogy találkzni akarok-e vele. de ezt ugyancsak 20szor megkérdezte. már nagyon idegesít pedig első látásra nagyon tetszett. nem tudom mit csináljak:/ ja és szép lány meg jó alakja van meg minden de ez nem tetszik... én 15 ő 14 éves

2013. máj. 12. 22:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
49%
Én már tudom mi a baj, hogy 15 és 14 évesek vagytok.
2013. máj. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ott valami gebasz van, ha a lány ennyire rámenős. Én is botlottam már bele ilyen csajba, de nem kezdtem vele...
2013. máj. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
19%
kukázd.
2013. máj. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

attól még, hogy 14 éves, nem muszáj ilyen elmebetegmód rámenősnek és idegesítőnek lenni.

ha kellemetlen, amit csinál, akkor koptasd le. ha továbbra is kíváncsi vagy a hülyeségeire (mert elég, hogy jól néz ki), akkor jöjjön a randi.

2013. máj. 12. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
igen. erre én is gondoltam már hogy valami gebasz van. ugyanis nagyon szép lány, de ha egy lány ilyen szép akkor inkább a pasik mennek utánna... és nem fordítva. ezért aggódom, mert lehet hogy nem 100as...
2013. máj. 12. 22:33
 6/11 anonim ***** válasza:
68%

Yukki,yukki,yukkki, yukiiii....

Bocsi, ezt muszály volt^^ Szerintem nem lehet sok barátja. Ha nagyon zavar, mondd meg neki őszintén hogy nem az esteted.

2013. máj. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

#6 muszaj pont hu


Szerintem még most rázd le, kattant lehet a csaj.

2013. máj. 12. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
55%
Bocsánat, megszokás:/
2013. máj. 12. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
100%

Nem biztos, hogy "kattant" a csaj. Nekem is van egy ilyen barátnőm, és ő azért ilyen, mert nem nagyon vannak barátai, sok csalódás érte, nehezen bízik meg emberekben, stb.. Szerintem beszélj a lánnyal, mondd el neki, hogy ez téged zavar, és próbáld meg jobban megismerni. Próbáld meg kideríteni, hogy vajon miért viselkedik így.. sok sikert!

Ha gondolod, írj privit, és megpróbálok még segíteni..:) 15/L

2013. máj. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
100%

utolsó vagyok.

amúgy az nem jelent semmit, hogy szép lány.. egy szép lányt is érhetett rengeteg csalódás, és egyáltalán nem biztos, hogy rohannak utána a fiúk, vagy ha rohannak is, nem biztos, hogy a NORMÁLISak, RENDESek.

2013. máj. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!