Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért furcsálájk sokan, ha az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért furcsálájk sokan, ha az ember el van keseredve, hogy míg másoknak lehetett párja, addig nekem egy rendes és szép lányt sem sikerült találnom, miért nem lehetetk én is boldog, mint más?

Figyelt kérdés
Hol vannak a rendes hajdú-bihari lányok? Kérdem én, miközben a várost járom, miért nem találok olyan álnyt, akivel jól el lehetne beszélgetni és nem akar lekoptatni, miért nem nyitott felém egy lány sem? Miért van olyan sok gonosz csaj, akik nekem nem szimpatikusak?
2013. máj. 13. 22:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Mert alacsony vagy, vékony, és 22-23 éves.
2013. máj. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Nyugi, én is ilyen vagyok. A kérdés az, hogy hány éves vagy.

Ha 14-15, akkor nagyjából még oké, semmi baj, engem a véletlen hozott össze egy lánnyal, aki megtiltotta, hogy mit "csajomat" emlegessem, annak tudatában, hogy nem is fogom, ha kéri, akkor sem. A többiek meg... sokszor bunkók. Igen. Nem tudsz velük mit kezdeni.

Az idősebb korosztályokról még nem tudok véleményt mondani, bár nagyon zavar az, hogy mindenki ezt a hülye "keresd-a-párod és csajozz mert az a jó" közfelfogást követi.

2013. máj. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mert nem vagy jópasi, depressziós vagy, sajnálod magad és ennek ellenére kedves, aranyos, hűséges és gyönyörű barátnőt szeretnél, aki minden kívánságod lesi, kiszolgál, nem kér tőled egy árva ajándékot se, sőt még az összes randi költségét is állja!
2013. máj. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 The Other ***** válasza:
Debrecenben és a megyében nincsenek, ez már többször is ki lett itt a GYK-n tárgyalva. Akinek mégis van barátnője az biztosan csak azért van, hogy a többi srácot idegesítse. Mert ha senkinek se lenne, akkor amolyan belenyugvás lenne, de az nem lenne buli...
2013. máj. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A következőt, aki hasonlót kérdez lelövik!
2013. máj. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
És nem csak Hajdú Bihar Megyében!
2013. máj. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
5: Akkor mehetsz a börtönbe, barátom!
2013. máj. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!