Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randiztam egy lánnyal láthatóa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randiztam egy lánnyal láthatóan jól érezte magát. Vacsora mozi stb egésznapos együttlét. Majd pár nap múlva szó nélkül lelépett. Miért vajon?

Figyelt kérdés
Randiztam egy lánnyal,szinte egész nap együtt voltunk.1 hónapja beszélgettünk,majd elhívtam randira.Minden tökéletes volt,semmi erőlködés semmi.Jó idő volt minden klappolt.Meghívtam ebédre,majd elmentünk bejártuk az egész várost,délután volt egy koncert szabadtéri azt megnéztük közbe sörözgettünk,majd este megint meghívtam vacsorára és sétáltunk egy sörrel a kezünkbe este a városba.Nagyon jól sikerült és jól érezte magát,láttam rajta.Én is jól éreztem magam.Este hazakisértam majd csókoloztunk egyett majd meg köszönte a napot hogy jól érezte magát.Szerintem egy ilyen randi minden nő álma és szinte filmbe illő volt.Utánna még 2-szer találkoztunk.1 hét múlva lelépett és többé nem keresett és kinyomta a telefont ha kerestem.Elvileg bejöttem neki mint pasi mert ha nem,akkor nyilvn nem találkozott volna velem többször is.
2013. máj. 14. 18:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Női módszerek - 1. adás
2013. máj. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 okoska31 ***** válasza:

gonosz kérdés, de Te fizettél mindenhol?


ha igen, akkor ez a válasz. nekem is volt ilyen randim, csak ott az első után kiderült... (már, hogy én fizettem)

2013. máj. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
A másik 2 randin történhetett valami, vagy akkor jött rá, hogy ő mégsem akarja. Hogy miért? Lehet, hogy hiányolta a szikrát, lehet, hogy közben kibékült a volt pasijával. Csak akkor tudod meg, ha megkérdezed, és őszintén válaszol rá.
2013. máj. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Persze hogy én fízettem.Első randin a férfi fízessen mindent én annak a híve vagyok.Az egyik sört állni akarta de nem engedtem neki.Úgy gondolom első randin a férfi álljon mindent.
2013. máj. 14. 18:32
 5/14 A kérdező kommentje:

ma 18:32



Nem tudom mi lehetett én azt érzem ha egy nőnek bejövök és a zsánere vagyok úgy mond és azt is megérzem ha nem igazán.Inkáb a kibékülsére tippelek.Nem vagyok ronda pasi azt hozzá tenném,általában bejövök a nőknek é jóképünek tartanak.Igazából azt is megértem ha nem akart volna semmit,de azt már nem hogy ilyen módon lép le.Miközben elötte is 1 hónapig beszélgettünk és elég sok mindent elmondott magáról és én is magamról.

2013. máj. 14. 18:36
 6/14 anonim ***** válasza:
Kevesebb több lett volna? Nem gondolod hogy volt már eleve valakije? "Szerintem egy ilyen randi minden nő álma és szinte filmbe illő volt" Az utóbbi mondatod meg végzetes tévedés!
2013. máj. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

ma 18:42


Lehet tévedés,sőt ezek szerint az.Én ha nő lennék akkor biztos örülnék egy ilyen randinak.De mivel nem tudok nőként gondolkodni így nem tudom.

2013. máj. 14. 18:46
 8/14 anonim ***** válasza:
nem tudom, hogy minden nő álma-e ez a randi, de én jól éreztem volna magam. Ne foglalkozz a csajjal ezek után, hidd el lesz aki értékeli az igyekezetet
2013. máj. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Az érzésed mint ahogy az érzés csalós.Van egy tehetség az emberismeret ami biztosabb ítéletet tud adni de ez ritka mint a fehér holló, nekem van emberismereti tehetségem és sose tévedt most 71 éves vagyok és egy két mondat után kész a diagnózis.
2013. máj. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

ma 18:53


Ok ez valóban túlzás hogy minden nő álma,de szerintem a legtöbb nő egy ilyen randin jól érzi magát hacsak nem valami depressziós hülye.

2013. máj. 14. 18:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!