Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, miért nem akar egyikőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, miért nem akar egyikőtök sem járni nagy orrú fiúval, miért kell ezért kigúnyolni egy fiút, tényleg ennyire gáz ez, ha egy fiúnak nagy orra van?

Figyelt kérdés

2013. máj. 14. 21:59
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
shalom!
2013. máj. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

ha ezzel gondod van miért a csajokat hibáztatod?

tegyél ellene: orrplasztika,ennyi!

2013. máj. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én ismerek olyan fiút, akinek a nagy orra a szexepile:D
2013. máj. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hát az én páromnak nem éppen az a húúúú de nagy de érdekes a formája meg picinek sem mondható. Olyan sajátos orra van. Oda vagyok érte. Nem mindenkinek ugyan az tetszik
2013. máj. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

biztos hogy az orrod a legnagyobb baj?

ismered a mondást?:minden zsák megtalálja a foltját

2013. máj. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Pinokkió, te vagy az?
2013. máj. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az én barátomnak nagy orra van, de nem mintha különösebben érdekelne. Szoktam piszkálni vele, de csak olyan cukkolás szinten :D
2013. máj. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom, miféle lányokkal állsz te szóba, akik az orroddal vannak elfoglalva? Hány évesek ezek? Nekem senki nincs a környezetemben, aki ilyennel foglalkozna.....
2013. máj. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
22-23 környéki vagy feletti lányokat keress, akinek már nem a szőke, szabály arcú, kis orrú matyóhímzéses pasik kellenek, hanem érett, erős arcszerketű, sportos testű, magabiztos férfiak.
2013. máj. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!