Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek van olyan tapaszta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van olyan tapasztalatlan tini lány, aki megértene és akár járna is velem ezek alapján?

Figyelt kérdés
Tapasztalatlan huszonéves fiú vagyok, ezért jobban vonzanak a tapasztalatlan, aranyos, kedves lányok, mint a tapasztalt, nagy igényekkel rendelkező huszonéves csajok, akik mellett én kisfiúnak érzem magam és nem is tudnék nekik mit nyújtani az ágyban, míg egy tini lánnyal lenne időnkt egymáshoz szokni, mivel még ők sem akarnak szexelni úgysem olyan fiatalon.
2013. máj. 14. 22:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
tévedésben vagy!a tinik ma már elöbb szexelnek mint gondolnád..és hidd el találnál olyan huszonévest...
2013. máj. 14. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Van ilyen lány szerintem, csak nem sok. Gondolom nem akarsz te sem nagyon pedó lenni, az "idősebb tinik"(17-20) meg nem hiszem, hogy nemet mondanának a szexre, akármilyen fiatalnak is tűnnek ehhez. Ilyen lányt én amúgy 15 vagy 16 évesek között keresnék.
2013. máj. 14. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Biztos, h van, és még a 20 évesek közt is akad szerintem.
2013. máj. 14. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
15-16? A mai lányok már 13-14 évesen döngetnek :D
2013. máj. 14. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

#2 vagyok

Lehet, hogy csak én vagyok ilyen különc, de én a huszonéves lányokat többre nézném, mint a tinip*csákat, már bocsánat. Mert ha tényleg normális lányt akarsz, aki megért, akkor mennyivel jobb egy érettebb gondolkodású huszonéves, mint egy tinilány, akinek a szexen és a pattanásokon jűr az esze? Persze ez csak az én véleményem.

2013. máj. 14. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én lányként vagyok hasonlóan, szintén a tapasztalatlanságom miatt 23 évesnél idősebb fiút nem tudok elképzelni magam mellé. Bár ebben lehet közrejátszik az is, hogy 19-22 év közöttiekkel vagyok körülvéve. Szóval látod, bőven vannak ilyen lányok, nem csak a tini korosztályban...
2013. máj. 15. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
en szivesen ismerkedek veled, tapasztalatlan vagyok :) 14/L
2013. aug. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!