Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy mondjam meg 1 fiúnak h...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg 1 fiúnak h szeretem, szerintem ő is szeret de jövőre nem 1 suliba fogunk járni. Vagy várjam az ő lépését, hogy megmondja?

Figyelt kérdés

2013. máj. 15. 15:49
 1/8 anonim ***** válasza:

az élet hatalmas gondjai...


bár azt nem értem, hogy lehet szeretni egy olyan fiút akivel nem vagy olyan viszonyban sem, hogy ezt közöld vele vagy esetleg megbeszéld vele...

2013. máj. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ez a fiú az osztálytársam
2013. máj. 15. 15:52
 3/8 anonim ***** válasza:
kérdezd meg nem lenne-e kedve elmenni veled egy randira. :)
2013. máj. 15. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Mondd el neki! ;)

Vagy ha nem mered, akkor egyelőre csak kerülj hozzá közelebb... keresd a társaságát, beszélgessetek többet, szemezés, flört... sulin kívül is! :)

2013. máj. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ok köszi.
2013. máj. 15. 21:02
 6/8 anonim ***** válasza:

hívd el, hogy talizzatok kettesbe.. elég sétálni és beszélgetni.. Ha elmegy 2.-ra is akkor sztem elmondhatsz neki annyit, hogy tetszik neked!!

Figyelj én ezen buktam el az életemet! 6 éve ezen őrlődök, hogy akkor kellett volna lépnem, és talán azóta is együtt lennénk! De nem, én nyuszi voltam és hátat fordítottam neki, azóta se tudom kiverni a fejemből.

2013. máj. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Elondtam neki ahogy tanácsoltátok, de visszautasított és 1 egész éjszakát végigsirtam(éjfélig) és most is szomorú vagyok! Am kösz.
2013. júl. 4. 07:31
 8/8 anonim ***** válasza:

Hát akkor nem érdemelt meg!

Ilyen fiú miatt sose szomorkodj túl sokáig! Gondold el nála már csak jobbat és kedvesebbet találhatsz, aki ráadásul viszont szeret!

Tudom nehéz ennyi idősen mindenben a jót látni, de gondold el megtetted először azt ami talán lehetetlennek tűnt. Bevallottad valakinek a legféltettebb érzéseidet! Mennyire erős vagy!

Ráadásul amikor egy fiú fogja bevallani ugyan ezt, sokkal jobban fogod értékelni, mert tudod, hogy min megy keresztül a fiú! Félelem az elutasítástól, az a mértéktelen izgalom.. Annyira csodálatos!

2013. júl. 4. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!