Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Őszintén fiúk! Tényleg nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őszintén fiúk! Tényleg nem zavar titeket, ha a barátnőtök egy másik pasi képét lájkolja?

Figyelt kérdés

A lányok emiatt vannak kiakadva, hogy a pasijuk minden jócsajt lájkol. Titeket tényleg hidegen hagy a fordítottja?

"Nem facebook-on élők" kíméljenek.


2013. máj. 20. 18:20
 1/9 ULTRAGOKU4 ***** válasza:
70%
nem volt még csajom de biztos idegesítene mivel nem tudom hogy érez-e iránta valamit...
2013. máj. 20. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 ULTRAGOKU4 ***** válasza:
49%
mégha azt mondja engem szeret még akor sem tudnám hogy mi a hejzet...
2013. máj. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Engem nem zavar. Mondjuk nem is nagyon fordul elő nálunk. Amúgy meg ilyenen csak a HP-k (hisztis pi-csák vannak kiakadva).
2013. máj. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem érdekel.
2013. máj. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
73%

Engem zavarna, megmondom őszintén. Nem értem miért kellett lepontozni az elsőt. Azért, mert őszinte volt? Én nem tűrném el, és ha a kisasszonynak nem tetszene úgy kivágnám, mint macskát sz@arni. (inkább szakítanék)

Ennyi. Az első őszintén válaszolt, remélem megérte lepontozni.

2013. máj. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
70%
Engem nőként is teljesen hidegen hagy. De még olyan pasim se volt, akit ez zavart. Ha lenne, már nem lenne.
2013. máj. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem én pontoztam le!!! Én zöldet adtam neki.
2013. máj. 20. 18:48
 8/9 anonim ***** válasza:

Engem lányként eléggé zavar, ha más lányok képét lájkolgatja a pasim, főleg ha riban*os képekről van szó.

Volt olyan pasim akit teljesen hidegen hagyott, de volt olyan is, aki kiakadt rajta és azt feltételezte, hogy bejön nekem a csávó. Szerintem ez nagyon változó...

2013. máj. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"Én nem tűrném el, és ha a kisasszonynak nem tetszene úgy kivágnám, mint macskát sz@arni. (inkább szakítanék) "


Ohh... mi lenne a párkapcsolatokkal az AIDSbook nélkül...

2013. máj. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!