Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Gáz, ha egy fiú belefáradt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz, ha egy fiú belefáradt már a sok gonosz, szívtelen, szép csajba, aki kigúnyolta és emiatt már egy csúnya, de rendes lánnyal is szívesen összejönne?

Figyelt kérdés
Mondjuk egy valami zavarna nagyon, ha túlságosna kövér lenne a lány, mert a túlsúlyos lányok sosem vonzottak, de egy kis felesleg még belefér, meg azt könnyen le is lehet dolgozni. Azért lett elegem a szép lányokból, mert ők jellemre sajnos nem azt adják, amt én kersek egy lányban, a kivétel pedig már foglalt, de úgy általánosságban a szép lányok nagyon elromlottak jellemre, ott belül valami nagyon is hiányzik belőlük, olyanok, mint a szép alma, ami belül férges, de kívül gyönyörű.
2013. máj. 22. 23:14
 1/10 anonim ***** válasza:
14%
Szerintem gáz,sosem kéne csúnya lány.Inkább az örök magány,minthogy egyszer is közöm legyen egy csúnyához.
2013. máj. 22. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
96%

Én meg abba hogy az összes valamire való pasi már foglalt..


Na most hogy megbeszéltük van mér kérdés?

2013. máj. 22. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Jajj,már megint te?
2013. máj. 22. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Csak akkor nem gáz, ha abban a rendes és nem feltűnően szép lányban megtalálod a szépséget, tehát szépnek látod. Csak akkor nem gáz, akkor jó, mert a szerelmes a lényegit látja a másikban, és az minden emberben végtelenül szép.
2013. máj. 22. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Az elsőt minek pontoztátok le? Honnan tudjátok, neki mi a csúnya?


Azért érdekes, kérdező, hogy előbb azért sorra vetted a szép csajokat, de jellemre nem adják, amit keresel... szerintem tuti adnák, ha elég kedvesek lennének veled, de hát nem azok, így voltaképpen nem is vagy döntési pozícióban velük kapcsolatban, nem?


Jó lenne, ha abbahagynátok a vinnyogást.

2013. máj. 22. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

"Én meg abba hogy az összes valamire való pasi már foglalt.."


Ezzel azért vitatkoznék és vagyunk még egy pár ezren. :((

2013. máj. 22. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Savanyú a szőlő effektus, grat!

Szóval, ha nem kellesz a "szép" lányoknak, akkor velük van a baj, mert eleve el vannak romolva.

Nyávogj máshol!

Mindenhol csak ez megy.

Ma dumáltam egy sráccal neten és mondtam neki, hogy bocs nem az esetem, nem fekszem le vele. (Értitek, ez csak egy sima chat volt, de már itt tartott.) Úgy megsértődött, hogy pedig mennyit és milyen jót beszélgettünk, és hogy mindig ez történik stb. Mondom neki, álljon már le, nehogy már én legyek a szarszemét, mert nem akarok vele szexelni. (Néhány chat után!!!!!!!! Meg amúgy is.) És ezek után jött azzal, hogy látja már, hogy nem is benne van a hiba. Jézusom. Milyen idióták vannak!

2013. máj. 22. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

talán nem kéne bunkózni a lányokkal

amúgy meg tapló dolog azt mondani hogy a szép lányok gonoszak vagy szívtelenek!

2013. máj. 23. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

1: az relatív, hogy kinek mi a szép. Az egyik ismerősöm nagyon szereti a kifejezetten a sovány lányokat, egy másik meg a kifejezetten ducibbakat, akiken "van mit fogni".

2: az sosem gáz, ha belső szépséget is szemügyre veszed, a külső szépség nagyon múlandó tud lenni, elég egy kisebb betegség is akár.

Olyat keress, aki még "belefér" az elképzeléseidbe, kis hibája van, de nem zavar nagyon, de belsőleg meg rendes. A topmodell lányok nem véletlenül toppmodellek. Nem igaz, hogy mind gonosz meg önző, de sajnos a testi szépség elég nagy munkát és önzőséget kíván így sokszor bizony nem a legkedvesebbek. (Tisztelet a kivételnek, mert vannak ilyenek is!)

2013. máj. 23. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Tudod, az a gond, hogy a csúnya lányok jelleme is pont olyan, mint a szépeké. Éppen annyi gonosz és szívtelen van köztük is.

Úgyhogy csak ezért ne keress csúnyát...


Amúgy meg tényleg "savanyú a szőlő" effektust érzek. A szép lányok között is van kedves és jó szívű bőven.

2013. máj. 23. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!