Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek huszonéves pasikén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek huszonéves pasiként nagyon gáz facebookon keresztül ismerkedést kezdeményezni valakivel?

Figyelt kérdés
Nemrég költöztem új városba, nincs társaságom, akiken keresztül megismerhetnék lányokat, arra gondoltam, facebookon próbálkozom.
2013. máj. 24. 17:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem gáz! Próbálkozni bárhol lehet! :)
2013. máj. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Már a faszbuk gáz eleve.
2013. máj. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Antonius Caepio ***** válasza:
Egyáltalán nem. Ez is egy a sok ismerkedési lehetőség közül.
2013. máj. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
az a baj, hogy huszonévesen az embernek beszűkülnek a lehetőségei az ismerkedésre, szóval vagy facebook, vagy kb. sehol.
2013. máj. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

És az ismerkedő szöveged is megvan! "Szia, huszonéves fiú vagyok, nemrég költöztem a városba, nem ismerek itt senkit sem. Arra gondoltam, ezen a szokatlan módon keresek ismerősöket."


Nem gáz, viszont egyedi, felkeltheti a csajok figyelmét.

2013. máj. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen nagyon , gáz, főleg ha nyitva marad a palack , mert akkor fel is robbanhat.
2013. máj. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nagyon gáz. az ilyen pasik a szerencsétlen kategóriából valóak.
2013. máj. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ok, és ha valaki egyszer bekerül a szerencsétlen kategóriába, az lője főbe magát?
2013. máj. 24. 20:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!