Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan kezdjek vele ismerkedni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdjek vele ismerkedni (mit tegyek, h észrevegyen)?

Figyelt kérdés

Tegnap a mekibe nagyon megtetszett az a fiú, aki "kiszolgált". Helyes volt és olyan kis halk szavú, aranyos. Látszott, h nemrég dolgozik itt, mindent 3* leellenőrzött...és ki volt pirulva az arca mikor beszéltem hozzá(de lehet, csak a melegtől :D).

A lényeg, hogy szeretnék vele ismerkedni, de nem tudok róla semmit, még a névtáblácskáját is elfelejtettem megnézni zavaromban :D.

Mit csináljak, h többet megtudjak róla? Nincs bátorságom ahhoz, hogy flörtöljek vele mikor felveszi a rendelést és az nem is én lennék...csak vigyorgok mint a vadalma :D Figyeljem meg? Nincs messze tőlünk az a meki, többször sétálhatnék arra, megnézhetném, hogy mikor végez merre megy haza...követhetném hazáig :D Lehet, hogy találkozna a barátnőjével...akkor persze hagyom az egészet, de jó lenne tudni, h legalább van-e barátnője...esetleg nézzem meg a névtáblácskáját és keresgéljek facebookon? DE arra meg nem sok esélyt látok, csak egy keresztnév alapján nem találok meg senkit....

Nincs annyi pénzem, hogy sokszor vegyek valamit a mekibe azért h láthasson és felfigyeljen rám...mit tegyek?



2013. máj. 27. 09:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Hát, ha nincs bátorságod flörtölni vele akkor mit gondolsz mégis mi mást tehetnél? követed hazáig mint valami beteges őrült? :D nem már...Igen, nem fogod megtalálni őt egy keresztnév alapján. Talán menj oda amikor dolgozik mert nem biztos, hogy mindig ugyanakkor. Majd legközelebb kérdezd meg, hogy mikor végez mert, hogy szívesen megvárnád vagy visszajönnél :).
2013. máj. 27. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

És ha vennék nála valamit és pontosan kiszámolva az összeget, odaadnám neki a pénz, de úgy, hogy elrejtek benne egy kis cetlit, amin rajta van a telószámom és a nevem? :D És mielőtt megláthatná gyorsan elhúzok onnan? :D

Biztos hülyének nézne...meg lehet, h ő nem olyan, hogy szereti ha nyomul a csaj..

Nem akarom, h rossz véleménye legyen rólam az elején..

2013. máj. 27. 09:36
 3/14 anonim ***** válasza:
Bátorság az minimum kell hozzá,anélkül nem megy.Nincs nagy ötletem de mi lenne ha megkérdeznéd tőle ,hogy van-e barátnője, ha azt mondja hogy nincs akkor Te meg rávágod,hogy most már van!
2013. máj. 27. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


Ha halk szavú, aranyos srác, akkor biztos szereti az egészségesen nyomulós lányokat. A hazáig követed dolog az túlzás, és nem egészséges. :D Tehát maradjunk a cetlis dolognál, de hidd el nem fogod jobban érezni magad ha elszaladsz. Inkább nyomj egy laza mosolyt / pirulást. :D

2013. máj. 27. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Utolsó az érdekes lenne, kíváncsi lennék milyen fejet vágna hozzá :D

De én ilyenekben nagyon gyáva vagyok...és úgy szeretném, ha ő kezdeményezne, de ahhoz meg észre kell, hogy vegyen...szóval szerintetek csak akkor lehet belőle valami, ha én kezdeményezek? :(

2013. máj. 27. 09:46
 6/14 A kérdező kommentje:

Utolsó előttinek ment az előző kommentem :)

Utolsó, akkor lehet, h ez a cetlis lesz..

2013. máj. 27. 09:47
 7/14 anonim ***** válasza:
49%
Hát ha azt mondanád neki hogy:Bocsi de elfelejtettem a telefonszámomat,megadnád a Tiédet?...
2013. máj. 27. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Költség és időkímélő megoldás, és ez a biztos, ha egyszer neked tetszik. De gondolj arra, hogy neki ezzel örömet szerzel. Én örülnék neki a helyében. Majd írj, hogy sikerült :) :)
2013. máj. 27. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Hát rendben írok majd mindenképp, de még erőt kell gyűjtenem a küldetéshez... :D
2013. máj. 27. 09:53
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, bátorításokat! Ha valakinek van még egyéb ötlete, akkor írjon! :)
2013. máj. 27. 09:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!