Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A leggjob baratnom el kezdet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Canda14 kérdése:

A leggjob baratnom el kezdet randizni azzal a fiuval akibe en szerelmes vagyok. Valami tanacs hogyan tegyem magam tul ezen?

Figyelt kérdés
A VOLT baratnomel mar nem is beszelun es twitteren is ojanokat ir ki hogy mennyire szereti. Ojan hulyen erzem magam :(
2013. máj. 28. 08:56
 1/9 anonim ***** válasza:
71%
Járj korrepetálásra magyar nyelvtanból...
2013. máj. 28. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
50%
Én segíteni akartam, de basszus a helyesírásod tényleg brutális... Ha a barátnőd helyesebben ír, esélyed sincs a srácnál.
2013. máj. 28. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
MAGYAR A MASODIK NYELVEM, es angol az elso.
2013. máj. 28. 09:01
 4/9 anonim ***** válasza:
62%
Jó kifogás, még soha nem láttam olyan nem magyar anyanyelvűt, aki az olyant "j"-vel írta volna. Teljesen mások a helyesírási hibái egy anyanyelvűnek és egy külföldinek.
2013. máj. 28. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
töröld ki mindenhonnan a csajt is meg a pasit is.. ne foglalkozz velük, ne rágódj a dolgon... így hamarabb el fogod felejteni mind a kettőt :)
2013. máj. 28. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
58%
helyesírás (Y) am meg szebb,mint te és nem is olyan hálátlan mint te
2013. máj. 28. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudok mást írni, mint hogy lépj tovább. Egy barátságot nem szabad ilyennel megmérgezni. De ha már megtörtént, tiltsd le őket, és ne nézegesd az üzenőfalaikat, meg a képeiket. Ezer másik srác rohangál még az utcákon, és ha most úgy is érzed, hogy neked csak ő kell, jönni fog lassan egy másik, és mindent elfelejtesz majd. :)
2013. máj. 28. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem értem. Te szerelmes vagy egy fiúba, a barátnőd meg randizik vele. Te randiztál a fiúval? Együtt jártatok és szakított veled?

Vagy csak tetszett neked, és most haragszol a barátnődre, amiért ő összejött vele?

Nem mindegy...

2013. máj. 28. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha a barátnőd tudta, hogy te szereted a fiút, és mégis ráhajtott, akkor hagyd ott őket. Ha nem tudta, akkor csak magadat okolhatod az egészért...
2013. máj. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!