Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan lehetnék vonzóbb?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetnék vonzóbb?

Figyelt kérdés
Én inkább az a teltebb alakú lány vagyok kerek arccal, szépséggödrökkel. 1 szóval inkább a cuki/aranyos kategóriába sorolnám magam csak az alakom nem tetszik, mert régen szinkronúsztam és ezért vállas is vagyok és mindez sokszor olyan előnytelenséget éreztet velem, hogy úgy érzem, 1 pasinak se kellenék. Meg folyamatosan hallgatom, ahogy a helyesebbnél helyesebb fiú oszt. társaimnak tetszenek a deszka patkányarcú lány oszt. társaim és maximálisan összetörök, hogy ennyire undorító lennék? Mit változtassak? Öltözködési mód? Diétázzak a jobb alakért? A személyiségemmel lenne a gond (mert csöndes de kedves vagyok)? Segítsetek. Mit tehetnék?

2013. máj. 30. 19:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem erről egy közeledben lévő bizalmas férfi kollégát kérdez, mert ő ismer így praktikusabb tanáccsal tud szolgálni.
2013. máj. 30. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
tudsz esetleg egy képet küldeni?
2013. máj. 30. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Én is széles vállú és csípőjű lány vagyok, ráadásul magas is, elég nagy hátránnyal indulok, mégis megtaláltam a nagy szerelmet.

Csak ne feszülj rá, légy nyitott, és össze fog jönni.

2013. máj. 30. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Képpel sajnos nem szolgálnék mert elégé szégyenlős vagyok. De sok barátnőm irigyel a 85C-s tejcsárdáimért meg általában az arcomért. De azt akarom, hogy a fiúk ne csak ezeket lássák meg bennem, hanem a belsőm is (nem +18-ban értem). Mert akik igazán ismernek és közel állnak hozzám, azokkal nyitottabb is vagyok meg szeretek mosolyogni. Szerintem 1 lányban/nőben vagy akárkiben a mosoly a legszebb. Csak hát nem minden pasi/nő ilyen nyálas/romantikus mint én és lehet, hogy más srácnak csak 1 jó esti program lennék, abba viszont beletörnék ha a szüzességem olyas valakinek adnám, aki csak egy éjszakára akarna. Úgy vagyok vele, hogy ez egy "megtisztelés" a srácnak akit igazán szeretek és "megérdemli". Tudom rohadtul hülyén hangzik de én ezt gondolom. Őrzöm amíg nem jön az igaz szerelmem. Csak nem tudom, hogy mikor jön már :/
2013. máj. 30. 19:14
 5/11 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Szerintem a te jogod eldönteni kinek adod a szüzességed és hát mi fiuk ilyenek vagyunk hogy észrevesszük a nagy cicit. De talán keres egy hasonlóan félénk esetleg visszahúzódó fiút akivel ismerkedhetsz.
2013. máj. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
3-as vagyok, én is így gondolkodom, mint te, sokáig vártam, és bőven megérte.:) Úgyhogy tarts ki az elveid mellett, szerintem.
2013. máj. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat! :) várni fogok arra aki megérdemel és megérdemlem.
2013. máj. 30. 21:08
 8/11 anonim ***** válasza:
Smink sokat segít.
2013. máj. 30. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Háát remélem nem értékelsz le, de ha nem tartod magad vonzónak, akkor elmehetsz konditerembe is... Már nagyon sokan járnak, ezen kívül olyan gépek vannak ami formáz is, szép fenék, stb... Az pedig a srácoknál sem utolsó

Ezen kívül a smink tényleg sokat dob az emberen...

2013. máj. 31. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Megkerdezhetem, hany eves vagy? Mintha en irtam volna a kerdest, csak en sose usztam...:)

22L

2013. máj. 31. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!