Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szedtetek már össze szórakozóh...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szedtetek már össze szórakozóhelyen nőt/palit?

Figyelt kérdés
Az az igazság, hogy életemben volt már jó pár barátnőm, de egyiket sem buliban szedtem össze. Olyan szinten flegma kurv@k vannak partykba, hogy jobbnak látom néha oda sem menni hozzájuk. Ti hogy vagytok ezzel?
2013. jún. 1. 02:42
1 2
 1/11 Egyirányú alagút ***** válasza:

Volt már ilyen. Nem volt hosszú életű. Nem is szeretek igazán buliban ismerkedni. Az viszont más, ha ismerős mutatja be, más megítéléssel indul.


De ez csak egy vélemény.

2013. jún. 1. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Két volt barátomat is szórakozóhelyen ismertem meg. Egyik sem az a tipikus menő bulizós srác, hanem visszafogottak, aranyosak, kedvesek. Én is ilyen típus vagyok. Szóval össze lehet futni normális emberekkel is.
2013. jún. 1. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

flegmák az ilyen ekis helyeken vannak.

nőkért pubbokba kell menni,mert ott isznak többnyire nem cuccoznak.

cuccossal zöldágra meg csak akkor vergődsz,ha te is cuccozol ezért nem pálya.

és igen,hoztam haza csomószor nőt,vagy mentem fel hozzá szórakozóhelyes ismertség után és meg is dugtam.

2013. jún. 1. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
nem tudom te hol találsz flegma embert egy igazi ekis helyen. :D
2013. jún. 1. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
menj be közéjük enyhén ittasan és meglátod:).
2013. jún. 1. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én már trikót is szedtem ott fel.
2013. jún. 1. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

"ekis helyen" jesszusom, ez milyen kifejezés!? :DDD

Én olyan partyban még nem voltam ahol nem lennének rottyon az emberek, legyen szó bármiről is....

2013. jún. 1. 12:09
 8/11 anonim ***** válasza:
Az eki az az ecstasy.
2013. jún. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
#8: Tényleg? Na ne mondd :DDD
2013. jún. 1. 13:42
 10/11 anonim ***** válasza:
Te kérdezted! :P
2013. jún. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!