Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy lehetne a buszon beszélge...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetne a buszon beszélgetést kezdeményezni egy csajjal?

Figyelt kérdés
Akit egyáltalán nem ismerek.
2013. jún. 4. 22:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
jegyeket-bérleteket, szia szabad ez a hely? leejtetted a táskádat
2013. jún. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
84%
Szia. Te is ezen a buszon utazol?
2013. jún. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Hol? Vidéken vagy Pesten? Egy-egy hosszabb Volánbusz út alatt még el tudom képzelni, no de egy piros 7-esen? Pesten a legtöbb lánynak szorosan a fülébe dugva a head-set és mindig rohannak valahová, szerintem a legkevésbé arra vágynak, hogy leszólítsa őket valaki.
2013. jún. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Vidéken, helyközi viszonylatban. Amúgy nem vagyok ellenőr! :D

Csak az a bökkenő, hogy még nem láttam az illetőt beszélgetni, vagy egyáltalán mosolyogni. Ezek szerint nincsenek barátai?

2013. jún. 4. 22:17
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
engem sem láttál még mosolyogni, mégis vannak barátaim :D
2013. jún. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Melléülsz:

"Szia! Szeretném felhívni a figyelmedet arra, hogy leborotváltam a hátamat."


Joh, viccen kívül, semmi köze a mosolynak, és a beszélgetésnek a barátokhoz. Mi van ha ismerősök nélkül utazik azon a buszon? Akkor meg pláne jól esik egy jó társaság, persze ha neki ez kell. Ülj mellé, és szólítsd le hogy van-e kedve beszélgetni.

2013. jún. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

A jegyeket berleteket ne jatszd el

Mert ha van egy ket kellemetlen utas akkor megszivod

Ez olyan mintha alrendor lennel

Minimum penzbirsagra buntetnek

Nem jo meg hetsznem sem

Tapasztalat :(

2013. jún. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ilyen sötét, fantáziátlan embereket azért!!........Mondd, hogy szép ez a busz!
2013. jún. 4. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Aleandro Del Rio ***** válasza:
odamész, és beszélsz vele. Egyébként a fülhallgatós csajokat is lehetséges megszólítani.. (sok éves tapasztalat)
2013. jún. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Tegnap végre úgy adta a helyzet, hogy sikerült leszólítanom, meg is beszéltem vele a végén, hogy ma találkozunk, de persze nem jött el. :(

Úgyhogy akkor ennyi, ugyanis semmilyen kapcsolatfelvételre alkalmas információt nem cseréltünk.

2013. jún. 14. 13:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!