Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy olyan lány, aki sokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy olyan lány, aki sokat sportol vajon a kigyúrt srácokat szereti inkább?

Figyelt kérdés

Nem hiszem, hogy lenne értelme így első olvasatra, de van egy lány, aki kiskora óta karatézik, meg dzsúdózik (izmos pasik veszik körül nap mint nap) és lehet, hogy egy ilyen lányban az alakult ki, hogy az ideális pasi sokkal inkább izmos sem mint jóképű? Mert én inkább utóbbi vagyok :D Vagy lehet, hogy semmi köze ehhez a dologhoz?

16/F


2009. okt. 12. 14:08
 1/7 anonim válasza:
szerintem változo.van aki ezt van aki azt
2009. okt. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem biztos. De az is elképzelhető, hogy pont a kevésbé izmos, gyengédebb fajtát szereti, mert ilyennel ritkábban találkozik... Tényleg nem lehet tudni
2009. okt. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm :)
2009. okt. 12. 17:48
 4/7 anonim ***** válasza:
Én 7 évet szertornáztam, van rajtam izom :D és hát az izmos test sokkal inkább vonz, viszont egy hete szakítottunk barátommal, aki mackósabb volt... De szerelmes voltam :p
2009. okt. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, 16/L
2009. okt. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom:D Vagy 4 éves korom óta sportolok, rátértem az extrém sportokra is(break stb).. és igen.. nekem az izmos pasik jönnek be,de a lényeg a belsőben van :) ez olyan 50-50%(Ezt úgy értem, hogy szerintem külső és belső egyaránt számít, ha sokan nem is vallják be.)
2009. okt. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
jah és igen elfelejtettem(16/L) :D
2009. okt. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!