Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nemreg szakitottam, az uj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemreg szakitottam, az uj kiszemelt meg nem lep! Miert?

Figyelt kérdés

Nemreg szakitottam az exemmel (4-5 hete), nem a srac miatt, de a vegen mar o is kozbejatszott, rajottem, hogy jobban erdekel mint az exem, akivel mas problemak miatt teljesen tonkrement a kapcsolatunk, mar csak vonaglottunk hosszu ideje. Ez a fiu honapok ota nez, ez az utobbi 2-3 honapban naponta 1-2 orat beszelgettunk egy nagyobb tarsasaggal. Na par napra a szakitas utan reszegen csokoloztam ezzel a fiuval egy buliban (sajnos nagyon reszegen). Utana a kovetkezo 2 hetet a koltozesemmel toltottem az extol, latszott hogy nem vagyok oke.


Na az ominozus csok ota, ugy csinalunk mintha semmi nem tortent volna, de napi szinten chatelunk (o ir ram), kavezgatunk stb. Es bamul, es voros a feje ha tul sokaig a szemebe nezek, es ma peldaul valaki masnak a neve't akarta mondani igy a tarsasagnak valami temaval kapcsolatban es az en nevem csuszott ki a szajan, aztan meg remulten lapult. Szoval aranyos nagyon.


DE! Mult heten egy pubban talalkoztunk, es direkt egy csajjal beszelgetett meg udvarolgatott neki. Kozben parszor ram pillantott, de a csajjal 2 oran at dumalt... En meg a vegere fogtam magam es hazamentem.


Szoval ezmiatt nem akarok en lepni fele, mert felek hogy megegetem magam... o szerintek fog? Vagy mi ez?


2013. jún. 20. 11:50
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

szerintem elég egyértelmű, hogy tetszel neki

valószínűleg arra vár, hogy te lépj

mivel a csók után úgy tettél, mintha nem történt volna semmi, lehet hogy úgy érzi, hogy ő nem tetszik neked

ezek alapján jó fejnek tűnik, de azt lehetetlen lenne megmondani, hogy mi fog történni

szerintem érdemes lenne neked lépni

sok sikert hozzá :D

2013. jún. 20. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
a srác lehet azt hiszi, hogy te ,ég nem tetted túl magad a szakításon, ezért nem mer lépni
2013. jún. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!