Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek ha egy kinézetre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha egy kinézetre átlagos, de igényes pasi kitartóan próbálkozik, akkor idővel találhat kifejezetten csinos barátnőt?

Figyelt kérdés
2013. jún. 20. 13:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Szerintem már az első alkalomnál is..
2013. jún. 20. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Egyszer mindennek eljon az ideje szoval igen.
2013. jún. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
92%
azt hozzátenném, hogy ha neked lehet igényed kifejezetten csinos barátnőre, akkor annak a csajnak is lehet igénye kifejezetten helyes barátra.
2013. jún. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
3-as, igen, ezért kérdeztem, hogy megfelelő kitartással elérhető-e a dolog. Nekem nem baj, ha 5X annyi energiát kell beletegyek, mint egy szerencsésebb kinézetű pasinak, de az életnek ezen a területén sajnos nem tudom beérni a "ló helyett jó a szamár is" megoldással.
2013. jún. 20. 13:43
 5/17 anonim ***** válasza:
92%

előző vagyok

értem én, csak lehet hogy az a kifejezetten csinos lány sem tudja beérni kevesebbel :)

de nem eltántorításként írtam, csak itt sajna egyre nagyobb járvány, hogy minden pasi írja neki kifejezetten csinos barátnő kell, közben szidják a nőket, ha nekik is vannak külső igényeik :) erre próbáltam rávilágítani.

de sok sikert neked, remélem összejön! :)

19/L

2013. jún. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Én nem szidom a nőket, hogy vannak külsőre irányuló igényeik, nem szeretném azt sem, hogy valaki "a kinézetem ellenére" legyen velem. Inkább arra gondoltam, hogy lehet-e, hogy egy csinos nő valamiért engem talál a számára leginkább megfelelőnek.
2013. jún. 20. 13:54
 7/17 anonim ***** válasza:

mint írtam nem rád értettem, hanem erre a gyakoris járványra.

előfordulhat, miért is ne? bár nem tudom nálad mi a kifejezetten csinos. Lehet túl magas a mércés, de lehet, hogy nem, majd az idő megmutatja :)

2013. jún. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
A remény hal meg utoljára...
2013. jún. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Engem elég csinosnak szokás tartani hála a jó égnek (bocs ha nagyképűnek hangzik, de itt most konkrétan ez a téma).


Nálam a 10 pontos pasik szinte soha nem nyerők, és nem azért mert nem udvarolnának, mert de. Azok akik tudjak hogy jó pasik tapasztalatom szerint a legyet is röptében... Én a 7-8 pontosakat szeretem (= szimpatikus, igényes, de nem übermacsó alfahim), akikben meg is lehet bizni. Legyen meg a vonzalom de a belső is legyen ott.

2013. jún. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

ja bocsi még annyi, hogy ami 7-8 pont nálam, az simán lehet más lánynak 4-5 mivel neki nem jön be az illető (nekem meg igen).

Az én definicióm szerint ez átlagos pasi.

2013. jún. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!