Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tényleg ennyire rossz a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyire rossz a magyarok anyagi helyzete a legtöbbeknek, mégis a fiatal lányok nem tágítanak az ügyben, hogy gazdag pasit vadásszanak ki a tömegből?

Figyelt kérdés

Persze ez nem méri fel az anyagi helyzetet, legfőképpen nem 400 valahány ember véleménye nem, de azért látszik, hogy csak nagyon kevesen tehetik meg (vagy nem akarnak), hogy elmenjenek valahová nyaralni. Mégis a legtöbb lány elvárja a pasijától, hogy gyakran vigye el nyaralni vagy télen sielni? Ők miért nem hajlandóak alkalmazkodni a megváltozott gazdasági helyzethez és miért nem inkább a takarékosságra törekednek? Persze van kivétel, de egyre kevesebb lány hajlandó ez ügyben kompromisszumokat kötni és csak hajtja a magáét, hogy vagy kiszolgálsz vagy lelépek. Sajnos nagyon, rettentő sok ilyen lányt ismerek tizen és huszonévesek közül a környezetemben.


Hol tervezed a nyaralást?

Külföldön (8%)


Magyarországon (23%)


Külföldön is és itthon is (8%)


A Járda-szigeteken (10%)


Még nem tudtam eldönteni (8%)


Nem megyek nyaralni (43%)


Összes szavazat: 404 db


2013. jún. 21. 09:36
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Síelni is voltam, aztán tavasszal a nagy havazás előtt leléptem egy trópusi helyre és most nyáron is fogok nyaralni. Leszbikus vagyok, a barátnőm jön velem augusztusban és én fizetem a komplett nyaralást neki is. Nekem ezzel nincs problémám, érzem, hogy szeret engem, mert nem úgy ismerkedtünk meg, hogy elé álltam és leadtam, hogy mekkora vagyonom van. Szerintem ez hozzátartozik egy kapcsolathoz, hogy a dominánsabb fél, mindegy, hogy a férfi, vagy a nő, a lehetőségeihez mérten nyújt élményeket. Nem muszáj, hogy egy egzotikus helyre legyen az a nyaralás, de nem igaz, hogy egész évben nem tud annyi pénzt összegyűjteni, hogy legalább egy wellness hétvége beleférjen. Nekem fontos az, hogy kettesben legyek a barátnőmmel, meg hogy legyenek közös élményeink. Így nem laposodik el a kapcsolatunk. A gond ott kezdődik, hogy rengetegen gazdálkodni sem tudnak. Az első lány pedig leírta, hogy aki hozzá van szokva a luxushoz, az nem fog róla lemondani. Hasonló a hasonlóval. Ez nem feltétlen az anyagi helyzetre vonatkozik az én esetemben, de az értelemre annál inkább. A barátnőm átlagos családból származik, de értelmes lány és nálam ez többet visz.
2013. jún. 22. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
2013. jún. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!