Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Régen minden más volt, sokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Régen minden más volt, sokkal viccesebnek éreztem magam, könnyen le vettem bármelyik nőt a lábáról, tudtam mitől döglik a légy. Most meg mintha berozsdásodtam volna, még motivációm sincs csajozni. Fordult már veletek elő ilyen?

Figyelt kérdés

2013. jún. 23. 18:12
 1/6 anonim ***** válasza:
A titok nyitja az, hogy miért nincs motivációd csajozni.
2013. jún. 23. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Dettó.
2013. jún. 23. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez érdekes de én is így vagyok vele, mintha besavanyodtam volna vagy mi.
2013. jún. 23. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igaz, hogy most léptem ki egy hosszabb kapcsolatból, meg előtte volt egy nagy csalódás, de akkor is. Szerintem ez nem állapot, valahogy fel kellene rázzam magam. Itt van egy gyönyörű csaj, aki tényleg érdekelne és nem tudok mit mondani neki, nem tudom hogy álljak hozzá.
2013. jún. 23. 18:22
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem kell egyfolytában jó pofizni. Én is voltam hasonlóan, csak nő vagyok, aztán nem is lett az egészből semmi, mert nem futok senki után. Legyél egyértelmű, hívd el valahova, aztán közben meg majd érzed, mit akarsz.
2013. jún. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

5! egyet értek

igaz nem tudom mennyi idő telt el az előző óta, mennyire viselt meg, ez amit érzel sok mindenből adódik, tegyél rendet magadban,

amúgy ezzel a csajjal csak lazán dumálj, aztán majd látod mi lesz,

2013. jún. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!