Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Néhány randi után, ha valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Néhány randi után, ha valaki nagyon kiábrándult a kiszemeltjétől, mi volt az?

Figyelt kérdés
2013. jún. 27. 16:34
 1/9 anonim ***** válasza:
59%

Első randi után. cseten ismertem meg. Jóval elhizotabb volt mint a képen és Fél teste levolt bénulva.

23/f

2013. jún. 27. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%
egy nyáladzó ürge volt :D folyton rám akart mászni. undorítóan nézett ki, ahogyan nézett rám, ahogyan flörtölni próbált. :D de a poén. el akarta tenni egy hajszálamat, a bibi csak az volt, hogy nem egy kihullott hajszál volt a csuklómon, így jól megrántotta a fejemet. a másiknál a koszos körmök, koszos kéz. egyszerűen visszataszító.
2013. jún. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül randi, de baráti társaságban, megszólalt egy dögös lány, és kiesett a kapanyél a száján...
2013. jún. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

az hogy halott egy pletykát hogy r*banc vagyok egy sráctól akit régebben visszautasítottam és ez neki elég gázos volt és azért voltam r*banc mert 6 hónappal az előtt 1szer(!!!)részegen smároltam egy sráccal. A kiszemeltem ki volt akadva erre megkérdeztem hogy ö még sose csinált ilyet, erre a válasz az volt hogy de igen, de akkor is

neki szabad de nekem nem!? nem csaltam meg senkit még amikor ez történt még nem is ismertem a srácot és ha valami ismeretlen mondja neki hogy r*banc vagyok rögtön elhiszi neki engem meg meg se hallgat ez mi ez?

a másik meg az volt hogy ez első randitól kezdve mindig az exéröl áradozott

2013. jún. 27. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
na igen, a második legidegesítőbb, kiábrándítóbb, mikor az ex így meg úgy meg amúgy. annál rosszabb nincs is.
2013. jún. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
először kiábrándultam, de nem akartam érzéketlen lenni és kerestem utána is a lányt, meg úgy voltam vele, (mivel én képtelen vagyok szeretni úgy általában is) hogy mindent meg lehet szokni és amúgy jellemre jó, és nekem ez számít leginkább. Szóval kerestem, együtt is voltunk egy ideig, de a fanyar vicc az egészben, hogy a végén ő küldött el engem, mire én kezdtem volna hozzá ragaszkodni.
2013. jún. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

nekem 3 hónapja volt ez a randi( 1.volt), és totál kiábrándító volt, mert egy neveletlen tuskó volt az illető, aki más hiányosságain nevet és más nőket bámul meg a padon és az exeit emlegeti miközben dumál és így tovább.

és legyek hálás h végig hallgathatom őt.

na, mikor rám írt elküldtem a jó édes (...........)

2013. jún. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 General ***** válasza:

Kipróbáltam a chat-es ismerkedést. Sokat beszéltünk, pedig én utálok írogatni ismeretlenekkel (nem ismerem őket annyira, hogy tudjam, bizonyos leírt szavak mögött milyenek lehetnek a gesztusok). Szimpatikus is volt, szóval úgy tűnt, minden OK.


Mikor találkoztunk a csaj hiperaktív volt. Úgy loholt, hogy 193 centisen is rohanásnak tűnt, nem tudott egy témáról beszélgetni 10 mp-en túl, és persze mindenben igaza volt.

2013. jún. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Pedig az ilyen csaj a jó :) mert nem mondhatja, hogy ok nélkül lett megfejelve :DD
2013. jún. 28. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!