Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 17 vagyok és még soha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17 vagyok és még soha nem csókolóztam, mert váro a tökéletes pillanatot. Szerintetek megéri várni vagy csak úgy próbáljam ki? Milyen érzés az első, nagy jelentőséggel bír?

Figyelt kérdés

2013. jún. 27. 21:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Semmi jelentősége nem volt számomra, igaz a hímek táborát erősítem.
2013. jún. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Számomra nem volt nagy jelentősége.
2013. jún. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én már el is felejtettem, hogy kivel csókolóztam először..
2013. jún. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
az első és igaz csókra megéri várni annak varázsa van de ha csak csókolózol h túless rajta az semmilyen sem lesz
2013. jún. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Dávidmester13 ***** válasza:

A tökéletes pillanat mindig most van !

Ne várj túl sokat mert addigra akár akkorára nőhetnek az első csókkal szembeni elvárásaid hogy king kong is elbujhat majd mögötte :) szóval én azt mondom ne várj túl sokat mert ha vársz a megfelelő pillanatra akkor talán az amit te vársz soha nem jön el vagy elszalaszthatod a megfelelő lehetőségre

2013. jún. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
nekem szar volt..de legalább azzal a fiúval, aki tényleg tetszett, már jól ment :)
2013. jún. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm, az őszinte válaszokat. Úgy nézki megéri várni:-) a fiúkat tényleg nem érdekli az első?
2013. jún. 27. 21:07
 8/12 anonim ***** válasza:
nekem az első csókom nagyon jó volt :) 1óráig tartott :)) Felejthetetlen élmény volt!Megérni várnod rá az biztos.Főleg ha szereted a párod és tele van érzelemmel.
2013. jún. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem igaz. Az első "smárolásomra" nem igazán emlékszem, viszont arra amit akkor éreztem mikor az első szerelmemnek először adtam csókot tisztán emlékszem, és szerintem nem is fogom elfelejteni.


Az első csók nem olyan, mint a szeretkezés. Egyinkél sem maga az esemény marad meg, hanem az érzés, a szeretet. Ha olyannal fekszel le elsőnek aki futó kaland neked, az sem fog megmaradni igazán.


Szóval maga a csók nem számít, a másik fél személye a fontos szerintem. Nem vagyok egy érzelgős típus, de szerintem ez mindenkinél így van, ha nálam is.

2013. jún. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én emlékszem rá, mivel attól kaptam, akit szeretek, tehát nálam nagy jelentőséggel bír, nem fogom elfelejteni az biztos :)
2013. jún. 27. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!