Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, szeretitek a titokban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, szeretitek a titokban megcsalós ribiket?

Figyelt kérdés

Én úgy tudom, hogy a megcsalások többsége a lányokhoz köthető, több statisztika is készült már erről. (Persze ez önbevalló statisztika, nem látunk mögé).


http://www.youtube.com/watch?v=sS-3N1N7Ml8


2013. jún. 29. 00:28
 1/9 anonim ***** válasza:
Én spec imádom, feleségnek csak ilyet választanék.
2013. jún. 29. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
a linkedet nem nézzük meg
2013. jún. 29. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
megölném az összeset
2013. jún. 29. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
idióta vagy.
2013. jún. 29. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én kivetném rájuk a szop-adót.
2013. jún. 29. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nonszensz amit kérdezel. Titokban megcsalós r!banc. Hogy csalhat meg egy olyan valaki titokban, ha már tudod róla, hogy r!banc?


Amúgy is, ha van párom, akkor én nem fogok ott lihegni mögötte, hogy OMG mit és hány hímnemű társaságában csinál. Ha meg akar csalni, úgy is megfog, idő után pedig elhagy.


Engem az zavar, ha mellettem ribncoskodik, azaz hülyére vesz, és vicc tárgya vagyok, gyakorlatilag előttem csal meg.

2013. jún. 29. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem úgy értem, hanem úgy, hogy azt hiszed ő maga a tökély és tisztesség, ha már együtt vagytok jónéhány éve. Aztán kiderül pár év után, hogy megszurkálta titokban életed szerelmét 1-2 másik srác is. Jól esne ez nektek? Vagy könnyen túl lépnétek rajta?
2013. jún. 29. 00:35
 8/9 anonim ***** válasza:

Olvasd már végig amit leirsz. "életem szerelme" ha megcsalna az k**va szarul esne hogy lépnék már tul rajta csak ugy?

A másik meg hogy olyan növel nem jövök össze akit nem ismerek. Ha meg ismerem akkor meg tuti nem az a tipus aki félrelépne.

2013. jún. 29. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Amíg velem kúr félre addig imádom. Ha mellettem kúr félre... na azt kerülöm.
2013. nov. 8. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!